Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پروژه ی مسکونی لِیکی لِفکوتی در کِیپروس

در بین خانه های خلاقانه ای که توسط متخصصان برنده ی جایزه ی طراحی شهری طراحی شده است پروژه ی لیکی لفکوتی متمایز است. یک ساختمان مسکونی است که اِلمان های طراحی معاصر و اصیل دارد. طرح توسط استودیوی معماری تی سیکینیس طراحی شده است .

پروژه ی مسکونی لِیکی لِفکوتی در کِیپروس

مصالحی چون سنگ و چوب در سازه به کار رفته است. طرح خانه به گونه ای است که محیط آرام و خوشایندی را بوجود آورده است. طرح خانه مثال مشخصی است از عملکرد جایی که اِلمان های طراحی ظاهر خارجی توجه ها را جلب میکند. این ساختمان دارای یک پوسته مثل ظاهرش است که از خارج ساختمان در حالی که اِلمان های فولادی داخل ساختمان استفاده میشود مراقبت میکند. استفاده از تاثیرات هندسی همچنین مارا به سمت بعد مجزایی از طرح هدایت میکند جایی که ساختمان را یگانه میکند. این طرح بسیاری از توجهات را جلب کرده است و یکی از خانه های مدرن و معاصر است که میتواند به راحتی جایگزین مصالح پیش ساخته شود، هزینه ی کلی پروژه را در حین ساخت و ساز کاهش دهد و همچنین به طراحان کمک کند تا همزمان المان طراحی یگانه ای را حفظ کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر