Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

برآورد انجمن ملی آشپزخانه و حمام

برآورد انتشارات همتای ما Honley Wood درباره ی بازسازی:
پژوهش جدید انجام شده توسط انجمن ملی آشپزخانه و حمام نشان می دهد که آمریکایی ها امسال 31.2 میلیارد دلار برای بازسازی 1.8 میلیون مورد آشپزخانه و 2.5 میلیون مورد حمام هزینه خواهند کرد.

برآورد انجمن ملی آشپزخانه و حمام

انجمن ملی آشپزخانه و حمام در گزارش خود با ک گروه Farnsworth از Indianapolis که امروز منتشر شد اینگونه بیان کرد، که 18.2 میلیارد دلار برای بازسازی آشپزخانه و 13 میلیارد دلار برای حمام، و بر اساس گزارشات مشاغل حدود یک سوم 121.7 میلیارد دلار صرف پروژه های بازسازی شد.

Farnsworth در پیش بینی خود، برای پروژه های تعمیر و تعویض مستثنی قائل شد، که آن به میزان 2.1.4 میلیارد دلار در هزینه های سال گذشته تخمین زده شد.هزینه ی 31.2 میلیارد دلاری همچنین صرف 1.2 میلیارد دلار برای نصب موارد مربوط به آشپزخانه و 2.8 میلیارد دلار برای حمام در خانه های نوساز به صورت سالانه را مستثنی می سازد، و همچنین در آشپزخانه ها و حمام هایی که در ساختمان های دیگر تجاری و غیر مسکونی بازسازی می شوند.

ارسال نظر