Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

افتتاح پروژه برج دوقلوهای کیش

احداث پروژه برج‌های دوقلوی کیش با سرمایه‌گذاری داخلی و با مشارکت پیمانکاران خارجی از سال 88 آغاز شد و هم اکنون در مرحله اتمام و افتتاح قرار دارد.

افتتاح پروژه برج دوقلوهای کیش

این پروژه بسیار منحصر به فرد است ، اکثر واحدها به دریا و خلیج‌فارس منتهی می‌شود و در طبقه 18 این پروژه در هر دو برج استخر روباز تعبیه شده و لابی مرکز برج که حدود 800 تا هزار مترمربع فضا دارد ارتفاع سقف آن حدود 8 متر است که این یکی از ویژگی‌های این پروژه است .

همچنین این پروژه دارای 458 واحد در متراژ‌های 60 تا 460 متر می باشد که قیمت پایه واحدهای آن از متری 13.5 میلیون تومان آغاز می‌شود .

نمای برج‌های دوقلوی کیش نمای آلومینیومی و شیشه است و به این نماها که به صورت پوسته جداگانه روی نما نصب می‌شود به روش «کرتن‌وال» (پوشش جداگانه و یا دیوار پرده‌ای) صورت گرفته است بنابراین در این روش هیچ چیزی روی دیوار بیرونی نما چسبیده نشده است .

برای برج‌های دوقلوی کیش روش یونیت و پیش‌ساخته به کار رفته است که تمام آن در کارخانه‌ و توسط شرکت الغریر امارات به شکل پیش‌ساخته تعبیه شده و تمام قطعات به شکل پیش‌ساخته به کیش حمل گردیده و در کارگاه مونتاژ شده است . شرکت الغریر مجری نمای برج خلیفه امارات نیز بوده بنابراین توان فنی بالایی در اجرای چنین پروژه‌هایی را در منطقه داشته است و اعزام پرسنل و حمل کالا نیز از امارات به کیش راحت‌تر بوده است .

بنابراین نمای این پروژه بدون نصب یک مترمربع داربست اجرا شده که قطعات از پیش‌ساخته شده آن را از طریق جرثقیل به نما نزدیک کرده و افرادی از داخل طبقات آنها را به ساختمان نزدیک و نصب نموده اند . مزیت  این سیستم این است که تمام اقدامات در کارخانه انجام می‌شود که دارای دقت، کیفیت و ظرافت بالایی است و خطای انسانی در محل کار به حداقل می‌رسد و سرعت کار بالا می‌رود.

قابل ذکر است تمام واحدهای این پروژه به طور کامل به فروش نرفته اما تعداد قابل توجهی از این واحدها فروش رفته و حتی برخی نیز ساکن شده‌اند. البته عدم سکونت برخی از افراد در این پروژه به خاطر این است که برخی این واحدها را برای سرمایه‌گذاری خریداری کرده‌اند به همین دلیل هنوز ساکن نشده‌اند و برخی نیز مقیم دائم نیستند.

 

ارسال نظر