Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خانه دات کام در نمایشگاه

اولین حضور گروه خانه دات کام در نمایشگاه صنعت ساختمان

خانه دات کام در نمایشگاه

خانه دات کام در نمایشگاه

با توجه به اینکه خانه دات کام (www.khane.com) فعالیت وسیعی در حیطه تجارت الکترونیک صنعت ساختمان آغاز کرده است اعلام می دارد که بر اساس تجربیات سایتهای بزرگ تجارت الکترونیک B2B  دنیا، قصد دارد دریچه ای برای معرفی محصولات و شرکت های تولیدی مصالح و تجهیزات ساختمان در داخل و خارج کشور باشد.

بر مبنای  این هدف طبق برنامه ای طبقه بندی شده سایت خانه دات کام (www.khane.com) حضور خود را در نمایشگاه های مرتبط اعلام میدارد.

در همین راستا گروه خانه دات کام (www.khane.com) برای اولین بار در دومین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته شرکت نمود و در حضور بازدیدکنندگان از سایت خود رونمایی کرد.

با توجه به استقبال گرم فعالین این صنعت در نمایشگاه امید آن است که بتوانیم بزرگترین شبکه الکترونیکی را در آینده ای نزدیک رقم بزنیم.

ما بر این باوریم که اینترنت شرکت های کوچک و بزرگ را قادر می سازد که با  اهرم نوآوری و فن آوری به رشد و رقابت موثرتر در اقتصاد داخلی و نیز جهانی دست یابند

از شما فعالین گرامی نیز دعوت به عمل  می آید ضمن بازدید از سایت خانه دات کام و ایجاد نمایشگاه مجازی دائمی  محصولات خود ما را در گسترش و رونق  این صنعت یاری فرمایید.

بازاریابی دیجیتال، بهترین شیوه توسعه تجارت در عصر حاضر است. مقرون به صرفه و فوری!

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید