Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

حضور خانه دات کام در نمایشگاه صنعت ساختمان

شرح گزارشی از حضور خانه دات کام در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در سال 98 که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید.

حضور خانه دات کام در نمایشگاه صنعت ساختمان

نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان از 6 الی 9 مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار شد. خانه دات کام در این نمایشگاه در سالن 15، غرفه 1457، با برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی در این نمایشگاه حضور به عمل رساند.

با پیشرفت تکنولوژی و سیل هجوم کسب و کارها و فروشگاه‌ها به اینترنتی شدن، شاهد استقبال بالایی از سایت خانه دات کام، در این نمایشگاه بوده‌ایم. به زودی و در روزهای آینده تعداد بیشتری از کسب و کارهای ساختمانی به مجموعه بزرگ ما افزوده خواهند شد.

 آقای هوشمند و خانم زرندی

خانم جنتی

خانم زرندی

آقای نمکی

آقای حاجعلی

مشروح کارگاه‌های تخصصی خانه دات کام در نمایشگاه

ششم مردادماه، کارگاه آموزشی معضلات مالیات بر ارزش افزوده برای کسب و کارها با حضور خانم نازنین شفایی، مشاور ارشد مالی برگزار گردید. در این کارگاه مشکلاتی که مالیات بر ارزش افزوده برای تولید کنندگان، صادرکنندگان و کلیه کسب و کارها ایجاد کرده است، مورد مباحثه قرار گرفت.

 خانم شفاهی

هفتم مردادماه، کارگاه آموزشی مشاوره و توسعه استارت‌آپ با حضور آقای دکتر علی‌اکبرفرجادیان، کارآفرین و مدرس و مشاور کارآفرینی برگزار گردید. در این کارگاه اهمیت و تاثیر حضور یک مشاور و کارآفرین در یک کسب و کار مورد بررسی و مباحثه قرار گرفت.

 آقای علی‌اکبرفرجادیان

در همین روز(هفتم مردادماه)، کارگاه آموزشی دیگری تحت عنوان استراتژی سئو، گذشته حال آینده، با حضور مجید علیخانی، مشاور دیجیتال مارکتینگ برگزار شد. در این کارگاه نکات کلیدی و مطالب مهم دنیای سئو مطرح و در مورد آن توضیحات مختصری ارائه گردید.

آقای مجید علیخانی و خانم سرور زرندی 

هشتم مردادماه، کارگاه تحلیلی و پیش‌بینی ضایعات فلزی با حضور جناب آقای هوشمند، رییس انجمن مقاطع برنجی، و خانم سرور زرندی، مشاور تحقیق و توسعه برگزار گردید. در این کارگاه بازار ضایعات فلزی و کلیه مطالب مرتبط با آن همچون دلار و غیره از گذشته تاکنون و تا آینده مورد بحث و پیش‌بینی قرار گرفت. این کارگاه به صورت تخصصی برای فعالین این حوزه برگزار گردید.

آقای علی هوشمند

خانم سرور زرندی

گزارشی از وضعیت تولیدکنندگان در شرایط تحریم

خلاصه گزارشی که گزارشگر خانه دات کام از برخی تولیدکنندگان حاضر در نمایشگاه دریافت کرد بدین شرح است:

"در شرایط تحریم، موقعیت بسیار خوبی برای پیشرفت این مجموعه‌ها به وجود آمده است. این تولیدکنندگان معتقد بودند که برای قشر تولیدکننده تحریم یک فرصت بوده و حتی برای صادرات هم با مشکلی مواجه نشده‌اند".

تولیدکننده

تولیدکننده

تنظیم کننده:پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

پیک خانه

دانلود کنید