Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تجارت الکترونیک مصالح و لوازم ساختمانی

  • محصول
  • شرکت
دسته بندی محصولات

طراحی های صنعت سنگ ایران باید مدرن شود

طراحی های صنعت سنگ ایران باید مدرن شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه صنعت سنگ ایران باید به تراز جهانی برسد گفت: منابع و مزیتهای توسعه این صنعت در کشور ما زیاد است و باید در عرصه طراحی هم از دستاوردهای جهانی بهره برداری کنیم .

به گزارش خانه دات کام ؛ علی ربیعی در مصاحبه با رادیو اقتصاد اظهار داشت : سازمان آموزشهای فنی و حرفه ای در زمینه آموزش این صنعت نیز باید به طور استاندار عمل کند و مرجع ملی برای آموزشهای استاندارد این صنعت باشد .
 وی افزود : در حوزه طراحی به آموزشهای جدید و دانشهای نوین در صنعت سنگ نیاز داریم و کشورهای خارجی از جمله ایتالیا اعلام آمادگی کردند که در این زمینه با ایران همکاری کنند و از کارشناسان خارجی نیاز است استفاده شود . 
 ربیعی گفت : متاسفانه بخشی از بازار داخلی سنگهای تزئینی در اختیار محصولات چینی است و با توسعه دانش طراحی می توانیم آن را در اختیار بگیریم .
 وی افزود : 380 هزار نفر دراین صنعت مشغول کار هستند و در سال جاری تلاش می کنیم تا 20 درصد افزایش یابد و حدود 40 هزار فرصت شغلی ایجاد شود .
 
 
 
 وزیر تعاون گفت: نظام تامین مالی در این بخش هم مهم است و از 16 هزار و 500 میلیارد تسهیلات پیش‌بینی شده برای حمایت از صنایع کوچک و متوسط، بخشی هم به صنعت سنگهای تزئینی و ساختمان اختصاص می یابد .
 وی همچنین از همکاری با وزارت صنعت، معدن و تجارت و انجمن تولید کنندگان سنگهای تزئینی ساختمانی برای حمایت از صادرات این بخش و همچنین ارائه یارانه برای حضور در نمایشگاه های خارجی خبر داد .
 ربیعی گفت: دوره پسابرجام فرصت خوبی را برای همکاریهای خارجی فراهم کرده است که امیدواریم بطور بهینه استفاده شود . 
 

ارسال نظر

پیک خانه

دانلود کنید

نظرسنجی

نظر شما درباره خانه دات کام


نمایش نتایج نظرسنجی ها