Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

طراحی های صنعت سنگ ایران باید مدرن شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه صنعت سنگ ایران باید به تراز جهانی برسد گفت: منابع و مزیتهای توسعه این صنعت در کشور ما زیاد است و باید در عرصه طراحی هم از دستاوردهای جهانی بهره برداری کنیم .

طراحی های صنعت سنگ ایران باید مدرن شود
به گزارش خانه دات کام ؛ علی ربیعی در مصاحبه با رادیو اقتصاد اظهار داشت : سازمان آموزشهای فنی و حرفه ای در زمینه آموزش این صنعت نیز باید به طور استاندار عمل کند و مرجع ملی برای آموزشهای استاندارد این صنعت باشد .
 وی افزود : در حوزه طراحی به آموزشهای جدید و دانشهای نوین در صنعت سنگ نیاز داریم و کشورهای خارجی از جمله ایتالیا اعلام آمادگی کردند که در این زمینه با ایران همکاری کنند و از کارشناسان خارجی نیاز است استفاده شود . 
 ربیعی گفت : متاسفانه بخشی از بازار داخلی سنگهای تزئینی در اختیار محصولات چینی است و با توسعه دانش طراحی می توانیم آن را در اختیار بگیریم .
 وی افزود : 380 هزار نفر دراین صنعت مشغول کار هستند و در سال جاری تلاش می کنیم تا 20 درصد افزایش یابد و حدود 40 هزار فرصت شغلی ایجاد شود .
 
 
 
 وزیر تعاون گفت: نظام تامین مالی در این بخش هم مهم است و از 16 هزار و 500 میلیارد تسهیلات پیش‌بینی شده برای حمایت از صنایع کوچک و متوسط، بخشی هم به صنعت سنگهای تزئینی و ساختمان اختصاص می یابد .
 وی همچنین از همکاری با وزارت صنعت، معدن و تجارت و انجمن تولید کنندگان سنگهای تزئینی ساختمانی برای حمایت از صادرات این بخش و همچنین ارائه یارانه برای حضور در نمایشگاه های خارجی خبر داد .
 ربیعی گفت: دوره پسابرجام فرصت خوبی را برای همکاریهای خارجی فراهم کرده است که امیدواریم بطور بهینه استفاده شود . 
 

ارسال نظر