Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

معرفی برندگان شانزدهمین دوره "جایزه معمار"

در شانزدهمین دوره "جایزه معمار" نفرات برتر و بهترین طراحان معماری کشور معرفی شدند.

معرفی برندگان شانزدهمین دوره "جایزه معمار"

شانزدهمین دوره "جایزه معمار" با حمایت شرکت سوپر پایپ اینترناشنال برگزار شد؛ جایزه‌ای که از سال 1380 توسط موسسه معمار نشر اهدا می‌شود.

سهیلا بسکی نویسنده و فعال حوزه معماری، بنیانگذار  این رویداد است که در خرداد ماه 1394 درگذشت. این جایزه هر سال به برترین طراحان معماری ساختمان‌های کشور به لحاظ خلاقیت و نحوه به‌کارگیری فضا در خدمت کاربری تعلق می‌گیرد.

داوران این دوره "جایزه معمار" نگار حکیم، ایرج کلانتری، سام طهرانچی، علیرضا تغابنی و "فرانسیسکو مانگادو" از اسپانیا بودند.

بر اساس اعلام هیات‌داوران این جشنواره نفرات برتر در چهار گروه برنده شانزدهمین دوره از جایزه معمار شدند :


برندگان گروه مسکونی تک‌واحدی

رتبه سوم: سه منظر، یک خانه، ویلای مشا، مهندسین مشاور معماری موج نو، لیدا الماسیان و شاهین حیدری

رتبه دوم: حیاطخانه فلاحتیان، گروه طراحی شیفت (مهندسین مشاور تغییر روند طرح)، رامبد ایلخانی، نشید نبیان، احسان کریمی، درنا مصرزاده و پرنیان قائمی

رتبه اول: ویلای صفادشت، کامران حیرتی

برندگان گروه مسکونی آپارتمانی

رتبه سوم: مجتمع مسکونی باغ زعفرانیه، دفتر معماری الگو، مهران خوشرو

رتبه دوم: ساختمان مسکونی گوشواره، رضا حبیب‌زاده

رتبه اول: ساختمان مسکونی روزن، شرکت طرح و ساخت ری‌را، عباس ریاحی‌فرد، فری‌ناز رضوی‌نیکو

برندگان گروه بازسازی

رتبه سوم؛ رستوران چوبی، استودیو طرح و ساخت آدمون، شبیر موسوی، امیررضا فاضل، مهدی کلاعی

رتبه دوم: فروشگاه کفش کودک آرتمن (آرتمن کیدز)، استودیو معماری آرخه، سیدسعید هاشمی، مجتبی ثابت‌فرد، خشایار شفق، فرنوش عشقی، الهام علیمردانی و الناز ناصحی

رتبه اول: مهمانخانه قائلی، گروه طراحی فضا، رویداد، شهر، احسان حاجی‌رسولی‌ها، محمد عرب و مینا معین‌الدینی

برندگان گروه عمومی

رتبه سوم: مجتمع تجاری فرهنگی چارسو، دفتر معماری بن‌سار، محمد مجیدی

رتبه دوم: نمازخانه یادمان شهدای فکه، محمدعلی دانشی‌راد

رتبه اول: گالری سفید، گروه طراحی شیفت (مهندسین مشاور تغییر روند طرح) رامبد ایلخانی، نشید نبیان، احسان کریمی، پرنیان قائمی و درنا مصرزاده



رقابت برای شانزدهمین دوره "جایزه معمار" در دو مرحله برگزار شد که در مرحله اول به‌صورت حذفی و روزهای 13 و 14 شهریورماه، از میان 300 پروژه، 139 پروژه به مرحله فینال راه یافتند و از میان آن‌ها 20 پروژه به عنوان برندگان و تقدیرشوندگان انتخاب شدند.

مراسم اعلام برندگان این دوره از جایزه معمار در فرهنگستان هنر، مجموعه آسمان هنر برگزار شد.

 

ارسال نظر

نظرسنجی

نظر شما درباره خانه دات کام


نمایش نتایج نظرسنجی ها