Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اطلاع رسانی به شهروندان از موقعیت مسکونی نسبت به گسل شهر تهران

رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: مردم می توانند با مراجعه به شهرداری ها از نحو قرار گرفتن ساختمانهای خود بر روی گسل اطلاع پیدا کنند.

اطلاع رسانی به شهروندان از موقعیت مسکونی نسبت به گسل شهر تهران

به گزارش خانه دات کام محمود شکرچی زاده درحاشیه مراسم رونمایی از سامانه مدیریت روسازی راه‌های شریانی کشور در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری صداو سیما گفت: با هدف کاهش خطرپذیری زلزله ،نقشه‌های پهنه‌های گسلی محدوده شهر تهران تهیه و از سوی شورای عالی شهرسازی و معماری به شهرداری ها ارسال شد.

شکرچی زاده گفت : بخشنامه را وزیر راه و شهرسازی به شهرداری ها و استانداری ها ابلاغ کرده است و نقشه ها در سامانه شهرداری ها وجود دارد.

وی ادامه داد: در 22 منطقه شهرداری نشست هایی با همکاری مرکز تحقیقات مسکن،راه و شهرسازی برگزار می شود تا مبانی پیاده سازی و ضوابطی را که برای تهیه نقشه پهنه های گسلی است ، فراهم کنیم و معاونت معماری و شهرسازی هم در دستور کار قرار داده است .

شکرچی زاده تصریح کرد : این نقشه ها محدودیتی برای ساخت و ساز عادی ایجاد نمی کند و عمدتا برای ساختمانهای بیش از 12 طبقه ،بیمارستانها، انبارهای سوختی و... محدودیت های جدی ایجاد خواهد شد.

ارسال نظر