Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

افزایش مراجعه روزانه برای دریافت وام مسکن

محمدهاشم بت شکن گفت: از پارسال روزانه 160 نفربرای دریافت تسهیلات مراجعه می کردند که در حال حاضر به 210 تا 220 نفر در روز افزایش پیدا کرده است.

افزایش مراجعه روزانه برای دریافت وام مسکن

مدیر عامل بانک مسکن از مراجعه روزانه 210 نفر برای دریافت تسهیلات مسکن به این بانک خبر داد.
 
به گزارش خانه دات کام به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیر عامل بانک مسکن گفت : معاملات مسکن از فروردین و اردیبهشت  حرکت خوبی را آغاز کرده و تسهیلات ساخت مسکن در دی 94 حدود 50 درصد رشد داشته است و به نظر می رسد حرکت خروج از رکود بخش مسکن اغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه با کاهش نرخ سود بانکی انگیزه برای استفاده از تسهیلات خرید و ساخت افزایش پیدا می کند ، گفت : صندوق های پس انداز مبتنی بر رژیم پس اندازی هستند و با توجه به اینکه نرخ سود تسهیلات کاهش پیدا کرده است ، علاقه مندی هم برای سپرده گذاری در بانک مسکن افزایش پیدا می کند.

*افزایش استقبال برای سپرده گذاری


بت شکن تصریح کرد : در طول یک سال در صندوق پس انداز یکم حدود 45 هزار نفر ثبت نام و هزار میلیارد تومان سپرده در بانک مسکن سپرده گذاری کردند و از خرداد امسال نیز به تدریج کسانی که سپرده گذاری کردند به بانک برای دریافت تسهیلات مراجعه می کنند و روند خوبی را در استفاده از تسهیلات شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه برای تسهیلات با هجوم یکباره مواجه نیستیم ، ادامه داد : افراد به تدریج مراجعه می کنند و روند منطقی برای استفاده از تسهیلات جدید وجود دارد و خانه اولی ها نخستین بار از این تسهیلات بانک مسکن برای خرید استفاده می کنند.

بت شکن تاکید کرد : با توجه به اینکه از اواخر اسفند تسهیلات برای هر یک پلاک برای زوجین به 160 میلیون افزایش پیدا کرده و میزان استقبال برای سپرده گذاری و بهره گیری از تسهیلات زیاد شده است .

ارسال نظر