Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

برگزاری چهارمین همایش فناوری‌های‌ نوین صنعت ساختمان در مشهد

چهارمین همایش فناور‌ی‌های نوین صنعت ساختمان با رویکرد توسعه پایدار و فناوری‌های نوین ساختمان ۴ بهمن ماه سال‌جاری در مشهد برگزار می‌شود.

برگزاری چهارمین همایش فناوری‌های‌ نوین صنعت ساختمان در مشهد

محمدرضا مهردوست مدیر دبیرخانه دائمی فناوری‌های نوین صنعت ساختمان گفت: چهارمین همایش ملی فناوری های نوین ساختمانی با محوریت اقتصاد و توسعه، شهر پایدار، ساختمان پایدار، اقتصاد، انرژی و مدیریت در بهینه‌سازی مصرف انرژی، هوشمندسازی ساختمان و آسیب شناسی موانع اجرائی استفاده از فناوری‌های نوین صنعت ساختمان به‌ مدت دو روز و همزمان با نامگذاری شهر مشهد به عنوان مشهد فرهنگ اسلامی (مشهد2017) با حضور محققان، متخصصان و دست‌اندرکاران صنعت ساختمان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این همایش با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی، معاونان وزیر، مدیران کل راه و شهرسازی استانها، شهرداران و معاونان شهرسازی و معماری شهرداریها و بیش از هزار نفر از اعضاء سازمان نظام مهندسی ساختمان، اعضای سازمان نظام کاردانی، انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور، مدیران و سرمایه گذاران واحدهای تولیدی مرتبط به صنعت ساختمان برگزار خواهد شد.

مهردوست ادامه داد: برای مهندسان هفت رشته ساختمانی امتیاز ارتقاء پایه اشتغال به کار در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، در حاشیه این همایش نمایشگاه ساختمانی محصولات استاندارد عرضه خواهد شد و همچنین برگزاری کارگاه آموزشی، نشست‌های علمی و تخصصی، سخنرانی و ارائه مقالات رسیده به دبیرخانه همایش در زمینه‌های صنعتی‌سازی و فناورهای نوین صنعت ساختمان و مصالح نوین از جمله برنامه‌های این همایش خواهد بود.

شایان ذکر است، چهارمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان در تالار صبای صدا و سیمای مشهد توسط اداره کل راه و شهرسازی، دبیرخانه دائمی فناوری‌های‌نوین صنعت‌ساختمان و سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر