Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پیدا کردن خانه ای مقرون به صرفه سخت تر از همیشه است

به گزارش Michele Lerner نویسنده ی روزنامه ی Washington Post متوسط قیمت مسکن ملی از ژوئن 2016 به میزان 247000 دلار ارتقا یافته است.

پیدا کردن خانه ای مقرون به صرفه سخت تر از همیشه است

به گزارش Michele Lerner نویسنده ی روزنامه ی Washington Post متوسط قیمت مسکن ملی از ژوئن 2016 به میزان 247000 دلار ارتقا یافته است. Lawrence Yun اقتصاد دان ارشد انجمن ملی مشاورین املاک ، این افزایش را به موضوعات مربوط به موجودی نسبت می دهد، که با تعداد محدودی از وام های ساخت و ساز و نبود زمین موجود بدتر شده اند .

Yun اینگونه بیان می کند:" در حال حاضر توان مالی مانند چراغ زرد چشمک زنی در بازار مسکن می باشد" و من فقط امیدوارم آن به چراغ قرمز تبدیل نشود که در این صورت بهبود مسکن را متوقف می سازد .

در همان زمان، رکود نرخ های درآمدی پایین تری را برای خریداران بالقوه ی مسکن که مربوط به جمعیت دوره ی هزاران ساله می باشند ایجاد کرده است. در نتیجه، افراد مربوط به دوره ی هزاران ساله نمی توانند پس انداز کنند زیرا لازم است برای خرید خانه پیش پرداختی ارائه دهند .

Nela Richardson اقتصاددان ارشد شرکت املاک Redfin اینگونه بیان می کند:" در زمینه ی خانه های مقرون به صرفه در محله های پر رونق، دسترسی محدود به تامین مالی حتی با نرخ های پایین ثبت شده ی وام مسکن و اجاره های سرسام آوری که حتی پس اندازهای مربوط به پیش پرداخت خانه را نیز فرا می گیرند، کمبود وخیمی وجود دارد".

بر اساس گزارش NAR و گزارش بینش منشأیی Ellie Mae جلوی افراد مربوط به دوره ی هزاران ساله به دلیل بدهی آنها از وام دانشجویی و نمرات پایین اعتباری آنها گرفته شده است .

 

 

ارسال نظر