Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خانه آبشاری

خانه آبشاری، یکی از معروف‌ترین و بی‌نظیرترین ساختمان‌ها در دل جنگل در پنسیلوانیا است که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

خانه آبشاری

یکی از مشهورترین خانه‌های امریکایی که در جنوب‌غربی پنسیلوانیا در یک تپه سنگی واقع شده است به نام "خانه آبشاری" معروف است که توسط یکی از بزرگترین طراحان جهان به نام "فرانک لوید رایت" ساخته شده است. یکی از علت‌های معروف شدن این خانه همخوانی بسیار زیاد آن با طبیعت است. به گونه‌ای که بدون آنکه هیچ آسیبی به طبیعت برساند بر روی آن و در کنار آن ساخته شده است.

این خانه در حال حاضر به یک محل جذاب تبدیل شده تا افراد در تعطیلات و آخر هفته‌ها بخواهند لحظات لذت بخشی را در آنجا تجربه کنند.

سکوت پر از ابهت، انرژی و صخره‌های درهم کشیده شده جنگل، عناصری بودند که منجر شدند طراح این سازه الهام بگیرد و این سازه بی‌نظیر را بسازد. او معتقد بود انسان‌ها موجوداتی از طبیعت هستند به همین علت در نظر داشت تا برای ساخت این سازه طبیعت و معماری را در هم آمیزد. درست است که این خانه توسط درب و پنجره و دیوار احاطه شده است اما در واقع شما درون یک غار قرار دارید که درون یک تپه سنگی واقع شده است. تمام ساختار، متریال و رنگ ساختمان به گونه‌ای انتخاب شده است که با طبیعت هماهنگی کامل را داشته باشد.

این خانه به شکلی طراحی شده است که افرادی که به داخل آن می‌روند آرامش داشته باشند و زندگی در طبیعت را تجربه کنند.

خانه آبشاری

خانه آبشاری

خانه آبشاری

خانه آبشاری

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

پیک خانه

دانلود کنید