Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

عملکرد انرژی بر اساس جمع آوری داده ها ؛ آینده ساختمان سبز

گواهینامه های ساختمان سبز حاصل حرکتی نسبتا قوی در تجربه ساخت و ساز پایدار هستند. تجربه ای که از کاربرد مسئولانه مصالح محلی تا ساخت و ساز بهتر و هوشمندانه تر را در بر می گیرد.

عملکرد انرژی بر اساس جمع آوری داده ها ؛ آینده ساختمان سبز

گواهینامه های ساختمان سبز حاصل حرکتی نسبتا قوی در تجربه ساخت و ساز پایدار هستند. تجربه ای که از کاربرد مسئولانه مصالح محلی تا ساخت و ساز بهتر و هوشمندانه تر را در بر می گیرد. با این وجود، این گواهینامه ها تا به حال فقط به ساختمانها توجه داشته اند اما این بار اسکات هورست می گوید در آینده این گواهی ها معطوف به مدیریت انرژی خواهند شد.

در کنفرانس ساختمان سبز امسال، USGBC و GBCI فنآوری جدیدی به نام "قوس" را ارائه کردند که مصرف انرژی را بررسی می کند و به کاربران این امکان را می هد که بتوانند عملکرد سازه را با سازه های مشابه دیگر از نظر گواهینامه ها، محل و اندازه مقایسه کنند.

خبرنگار GreenBiz الن سیگ، با مدیر عامل "قوس" اسکات هورست که مدیر مسئول محصول در USGBC هم بود، مصاحبه ای داشت و در این مصاحبه هوریت شرح داد که "قوس" مدل توسعه یافته LEED Dynamic Plaque است . هورست امیدوار بود که  دسترسی به داده های انرژی به مشاغل و مدیران ساختمان کمک می کند انرژی مصرفی را کاهش دهند و در نهایت هزینه هایشان پایین بیاید.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر