خانه‌ای کابویی با مصالح چوبی و سنگی

خانه‌ای کابویی با مصالح چوبی و سنگی

در این خبر خانه کابویی منحصر به فردی را که در سال 2019 ساخته شده و از مصالح سنگی و چوبی سود جسته، معرفی خواهیم کرد.

دقت کرده‌اید که در فیلم‌های اروپایی با روایت‌هایی که مربوط به کابوهای بی‌باک اسب ‌سوار است، خانه‌هایشان به چه سبکی است!؟ در این خبر خانه‌ای را معرفی خواهیم کرد که دقیقا به سبک خانه‌هایی کابویی ساخته شده است. این سبک از خانه‌ها برای افرادی مناسب است که به دنبال آن هستند تا با استفاده از مصالح چوبی و سنگی فضایی متفاوت خلق کنند.

این خانه دارای چهار اتاق خواب و پنج حمام است. از ویژگی‌های منحصر به فرد خانه می‌توان به شومینه سنگی عظیم و سقف مسی آشپزخانه آن اشاره کرد.

اگر دقت کنید متوجه می‌شوید رنگ‌های غالبی که درخانه بکار رفته‌اند شامل رنگ قرمز و یک قهوه‌ای گرم است. ترکیب این رنگ‌ها با مصالح سنگی و مصالح چوبی منجر شده فضایی گرم‌تر از حد انتظار بوجود آید. همانطور که در تصویر هم مشاهده می‌کنید برای ساخت شومینه از سنگ استفاده شده و کل دیوار را احاطه کرده است. چهارچوب‌ها و سقف نیز همگی از چوب ساخته شده‌اند.

سالن نشیمن

طبیعت وحشی در این خانه حرف اول را می‌زند، از کاربرد چوب و سنگ گرفته تا آویزان کردن سر یک گوزن روی دیوار.

جا کفشی به سبک کابوها

زندگی به سبک کابوها

تزیینات ناهمگون، فرشی از پوست گاو، نمیکت چرمی، چکمه، تخت خواب با چهارچوب‌های سنتی و عتیقه، شومینه عظیم سنگی، گل‌های وحشی و ... همگی عواملی هستند که به طور ظریف دست به دست هم داده‌اند و فضایی لوکس و متفاوت را ایجاد کرده‌اند.

اتاق کار

اتاق خواب

اکسسوری کابوها

همانطور که در تصویر هم مشاهده می‌کنید به غیر از آنکه در ساخت خانه از مصالح چوبی و سنگی استفاده شده، برای ساخت فضای کمپینگ خارج از خانه نیز از مصالح چوبی و مصالح سنگی استفاده شده است.

فضای کمپینگ

تنظیم کننده: پ.ز

نظرات


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید