Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

همکاری ایران و اندونزی در برنامه ریزی توسعه شهری

معاون وزیر راه و شهرسازی ایران روز سه شنبه با وزیر مسکن و خدمات عمومی اندونزی دیدار و بر افزایش همکاری ها به ویژه دربخش شهرسازی و برنامه ریزی شهری تاکید کرد .

همکاری ایران و اندونزی در برنامه ریزی توسعه شهری

به گزارش خانه دات کام  به نقل از پایگاه خبری صدا و سیما ، محمد سعید ایزدی مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری کشورمان که برای شرکت در سومین نشست از کمیته مقدماتی سومین کنفرانس سازمان ملل در زمینه مسکن و توسعه پایدار شهری (هبیتات 3 ) در "سورابایا" اندونزی بسر می برد، با "باسوکی هادی مولجونو" وزیر مسکن و خدمات عمومی این کشور جنوب شرق آسیا برای توسعه همکاری های دو جانبه رایزنی کرد .


معاون وزیر راه و شهرسازی در این دیدار که در حاشیه این نشست برگزارشد، تمایل کشورمان را برای توسعه همکاری با اندونزی به ویژه در بخش برنامه ریزی توسعه شهری اعلام کرد و خواستار تبادل تجربیات دو کشور در این بخش شد .

وی به وزیر مسکن اندونزی پیشنهاد داد با توجه به سفر رییس جمهوری اندونزی به تهران در آینده نزدیک توافقنامه ای در زمینه مسکن و شهرسازی بین دو کشور تنظیم و در این سفر نهایی شود .

"باسوکی هادی مولجونو" نیز در این دیدار آمادگی اندونزی را برای توسعه همکاری ها با ایران اعلام کرد و خواستار تنظیم برنامه ای با مشارکت دو کشور و تهیه پیش نویس این موافقتنامه همکاری ها شد .

وی پیش از این نیز بر مذاکره با مقام های ایران برای استفاده از ظرفیت ‌های کشورمان در بخش ساخت مسکن ارزان‌ قیمت و آزادراه تاکید کرده بود .
 
 

ارسال نظر