Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تبدیل ایستگاه آمبولانس قدیمی به خانه ی تعطیلات

Eleanor Gibson نویسنده ی مجله ی Dezeen مطلبی را درباره ی تبدیل ایستگاه آمبولانس ساسکس شرقی در انگلستان به منزل تعطیلاتی چهار خوابه با سبک صنعتی و فضاهای بزرگ تفریحی که در اتاق کار طراحی Marta Norwicka & Co انجام شد به اشتراک می گذارد.

تبدیل ایستگاه آمبولانس قدیمی به خانه ی تعطیلات

این شرکت دیوار تقسیمی که عمود بر کف قرار داشت را برداشت تا یک فضایی با طرح باز بسازد که شامل محوطه های آشپزخانه، نشیمن و نهارخوری خانه می شود.طبقه بالایی و جدیدا ساخته شده در قسمت سقف دوتایی سه گوش شامل اتاق خواب ها می شود.

معماران اینگونه بیان کردند :"مطابق با محیط های تاریخی اطراف، نقشه ی طراحی، نکات ظریف قرون وسطایی را با تیرهای چوبی و در معرض دید سقف و با فضای زندگی که از اجاق مرکزی ناشی می شود تداعی می کند." آنها افزودند : قسمت جزیره (مرکز) آشپزخانه میله هایی از جنس فولاد ضد زنگ دارد، که به صنعت پزشکی برمی گردد، کابینت های چوبی سندبلاست و خاکستری رنگ و صفحه های روی کابینت از جنس سنگ مرمر بسیار خوب کارا و ورق های پشتی را تعریف می کند.

 

 

 

ارسال نظر