Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تجارت الکترونیک مصالح و لوازم ساختمانی

  • محصول
  • شرکت
دسته بندی محصولات

تبدیل ایستگاه آمبولانس قدیمی به خانه ی تعطیلات

تبدیل ایستگاه آمبولانس قدیمی به خانه ی تعطیلات

Eleanor Gibson نویسنده ی مجله ی Dezeen مطلبی را درباره ی تبدیل ایستگاه آمبولانس ساسکس شرقی در انگلستان به منزل تعطیلاتی چهار خوابه با سبک صنعتی و فضاهای بزرگ تفریحی که در اتاق کار طراحی Marta Norwicka & Co انجام شد به اشتراک می گذارد.

این شرکت دیوار تقسیمی که عمود بر کف قرار داشت را برداشت تا یک فضایی با طرح باز بسازد که شامل محوطه های آشپزخانه، نشیمن و نهارخوری خانه می شود.طبقه بالایی و جدیدا ساخته شده در قسمت سقف دوتایی سه گوش شامل اتاق خواب ها می شود.

معماران اینگونه بیان کردند :"مطابق با محیط های تاریخی اطراف، نقشه ی طراحی، نکات ظریف قرون وسطایی را با تیرهای چوبی و در معرض دید سقف و با فضای زندگی که از اجاق مرکزی ناشی می شود تداعی می کند." آنها افزودند : قسمت جزیره (مرکز) آشپزخانه میله هایی از جنس فولاد ضد زنگ دارد، که به صنعت پزشکی برمی گردد، کابینت های چوبی سندبلاست و خاکستری رنگ و صفحه های روی کابینت از جنس سنگ مرمر بسیار خوب کارا و ورق های پشتی را تعریف می کند.

 

 

 

ارسال نظر

پیک خانه

دانلود کنید

نظرسنجی

نظر شما درباره خانه دات کام


نمایش نتایج نظرسنجی ها