Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

افتتاح مجتمع تجاری در فرمانیه

گروه بنگاه‌ها: مجتمع تجاری آرتمیس فرمانیه امروز ، پنج‌شنبه با حضور جمعی از هنرمندان طی مراسمی رسما آغاز به بهره‌برداری می‌کند .

افتتاح مجتمع تجاری در فرمانیه

شعار این مجموعه مدرن با عنوان «حیوانات را شکار نکنیم»، که برای اولین بار در کشور پیوند دهنده آموزه‌های زیست‌محیطی با فضای کسب و کار و مرکز خرید است با استقبال گسترده فعالان و سازمان‌های حامی محیط زیست روبه‌رو شده و بازتاب قابل توجهی در شبکه‌های اجتماعی با خود به همراه داشته است .

 

 

 

 

 

حمید حاجی‌حسینی مدیرعامل این مجموعه گفت: این مجتمع تجاری در ۲۵ طبقه با مساحتی بیش از ۳۰هزار مترمربع بنای مفید با کاربری‌های اداری و تجاری در مدت ۳ سال با سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی طراحی و اجرا شده و همزمان با مراسم گشایش آن یک جشنواره خرید به همراه ارائه تخفیفات ارزنده به مدت یک هفته بر پا خواهد بود. وی در تبیین انگیزه فعالیت‌های زیست‌محیطی گفت: هدف ما برداشتن گامی در راستای فرهنگ‌سازی است، امروز رسانه‌ها در ابعاد و شکل‌های مختلف به‌طور مستقیم در حال آموزش و اطلاع‌رسانی در زمینه فرهنگ، هنر و محیط‌زیست هستند، اما ما نیز بر این باور هستیم از هر فرصتی باید برای تاثیر‌گذاری بر مخاطب استفاده کرد و این رسالت اجتماعی بر عهده همگان (حتی یک مرکز خرید) که فرصتی برای تفریح و گذراندن وقت را برای مردم فراهم می‌آورد نیز قرار دارد .

 

 

 

ارسال نظر