Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تغییر شفافیت پنجره‌ها در ثانیه

یک شرکت در شمال کالیفرنیا گزینه ای با فناوری بالا برای تغییر شیشه پنجره های سنتی طراحی کرده که مجهز به WiFi بوده و شفافیت آن را ظرف یک ثانیه تغییر می کند.

تغییر شفافیت پنجره‌ها در ثانیه

شرکت تازه کار" سانت" این پنجره را به گونه ای طراحی کرده که دارای یک پوشش مجهز به WiFi روی قاب پنجره های کنونی است و از طریق یک اپلیکیشن روی تلفنهای هوشمند درجه شفافیت آن تغییر می کند، به این معنا که کاربر هر زمان که بخواهد می تواند از منظره مقابل خود و نور آفتاب استفاده کند و یا برای حفظ حریم خصوصی شفافیت پنجره را تغییر دهد.

این پوشش روی قاب کنونی پنجره ها قابل نصب است که این امر به سادگی صورت می گیرد. پس از اندازه گیری پنجره و برش میزان لازم از این پوشش می توان آن را با استفاده از چسب خودکار پوشش به شیشه چسباند. سپس چند گیره اتصال ویژه به پوشش متصل شده و به ترانسفورمر مجهز به WiFi وصل می شود.

پس از این مرحله کاربر اپلیکیشن مخصوص را یا برای تلفنهای دارای سیستم عامل اندروید و یا برای سیستم عاملهای iOS دانلود کرده و شفافیت پوشش را کنترل می کند. براساس اعلام این شرکت، پوشش را می توان به وسیله یک جریان الکتریکی تبدیل به یک جسم سخت کرد و آن را حرکت داد و سپس شفافیت آن را ظرف یک ثانیه تغییر داد.

شرکت "سانت" در نظر دارد برای گسترش تأسیسات، تیم و محصول نهایی خود مبلغ 200 هزار دلاری جمع کرد و به این منظور در ستاد "کیک‌استار" شرکت کردند. حامیان این ستاد در نهایت یک محصول از پوشش های مجهز به WiFi دریافت می کنند.

 

 

 

 

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید