Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خرید و فروش اینترنتی املاک رسمی می‌شود

سامانه رسمی خرید و فروش اینترنتی املاک قرار است تا پایان امسال رونمایی شود.

خرید و فروش اینترنتی املاک رسمی می‌شود

 حسام عقبایی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک با بیان اینکه خرید و فروش اینترنتی امروز یک نیاز است، گفت: این امر اکنون از سوی شرکت‌های غیردولتی و خصوصی در حال انجام است اما اینکه سامانه‌ای تحت نظر اتحادیه مشاوران املاک تعریف شده باشد، وجود ندارد.
وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با شرکت راهبر و اتاق اصناف ایران قرار است تا در سامانه ثبت کد رهگیری ملک، یک فایلینک و اطلاعات از املاک نیز شامل موقعیت، عکس، قیمت و وضعیت ملک نیز ثبت شود تا مردم بتوانند در این سامانه نسبت به شناسایی ملک مورد نظر خود اقدام کنند و با ارتباط گرفتن با مشاور املاکی که ملک مذکور را فایل کرده خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.
عقبایی تاکید کرد: با راه اندازی این سامانه دیگر نیازی نیست تا مردم برای پیدا کردن و خرید ملک به خیابان ها بروند و وقت خود را تلف کنند بلکه می توانند با ورود به سامانه ثبت کد رهگیری ملک، مورد نظر خود را جست و جو و با مشاور املاک آن ارتباط برقرار کنند.
رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک عنوان کرد: اکنون مشابه این خدمات وجود دارد اما هیچ‌یک زیر نظر اتحادیه مشاوران املاک و اتاق ایران نیست و آنچه که جنبه مدیریت سیستماتیک داشته باشد، تاکنون وجود نداشته است.
وی خاطرنشان کرد: زیرساخت های راه اندازی این خدمات در سامانه فراهم شده است و قرار است تا پایان سال 95 خرید و فروش اینترنتی املاک رونمایی و رسمیت یابد.

 

ارسال نظر