Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بلوک های ساختمانی از جنس زباله های پلاستیکی

به گزارش مجمع جهانی اقتصاد،تا سال 2050، به لحاظ وزنی در اقیانوس هایمان بیشتر زباله های پلاستیکی وجود خواهد داشت تا ماهی.

بلوک های ساختمانی از جنس زباله های پلاستیکی

به گزارش مجمع جهانی اقتصاد،تا سال 2050، به لحاظ وزنی در اقیانوس هایمان بیشتر زباله های پلاستیکی وجود خواهد داشت تا ماهی .

با چنین فراوانی در مورد پلاستیک های شناور در اطراف (به معنای واقعی کلمه)، کارآفرین Gregor Gomory دانست که باید راهی برای بهره بردن از آن وجود داشته باشد. با الهام از کاری که Peter Lewis مهندسی که پروژه های خود را در نیوزیلند انجام می داد، که تحقیق او پایه و اساسی برای استفاده از زباله های پلاستیکی به جهت ساخت مصالح ساختمانی ایجاد کرد، Gomory یک مواد متشکل از پلاستیک های موجود در اقیانوس ها به نام RePlast را ساخت و با ماشین به ابعاد واحد ساختمانی بتن معمولی فشرده سازی کرد. به دلیل اینکه بلوک ها به عامل متصل کننده مانند چسب نیاز ندارند، جای گیری کربنی آنها در مقایسه با بتن ناچیز می باشد.

همچنین بلوک های RePlast به خاطر عملکرد حرارتی و صوتی شان مایه ی مباهات هستند که ساختمان سازی سنتی چنین موردی را نمی تواند فراهم کند. این پروژه، که در حال به پایان رساندن راه اندازی پروژه ی ByFusion در نیویورک و لس آنجلس می باشد که متعلق به Gomory می باشد، هنوز در مراحل اولیه می باشد؛ او و تیمش در حال کشف کاربردهای ممکن برای مواد جدید می باشند. Gomory به SustainableBrands اینگونه بیان کرد که "ما نمی خواهیم بگوییم که این RePlast می باشد – این روشی است که شما باید چطور آن را به کار ببرید و شما نمی توانید آن را تغییر دهید". " ما می خواهیم RePlast را به شکل به کار رفته به روش مدولار به عنوان مثال در خانه سازی کم درآمد مشاهده کنیم. افراد بسیار دقیق تری نسبت به ما وجود دارند که ایده هایی خواهند داشت".

 

 

 

ارسال نظر