Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

با ایده‌های خانه‌دات‌کام فضای رویایی بسازید

با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله به شما آموزش دهیم که چگونه یک فضای سبز زیبا و رویایی در خانه خود بسازید.

با ایده‌های خانه‌دات‌کام فضای رویایی بسازید

شاید فضای باغ یا خانه شما کسل کننده شده باشد و می‌خواهید تنوعی به آن بدهید، به همین علت ما برای شما چند ایده زیبا آماده کرده‌ایم، تا از آنها بهره گیرید.

قایق

یکی از پیشنهادهای ما استفاده از یک قایق چوبی قدیمی است. استفاده از یک قایق چوبی می‌تواند یک زیبایی منحصر به فردی به باغ و فضای شما دهد. اگر هم به قایق دسترسی ندارید به کمک ابزارهای ساده نجاری و تعدادی چوب به راحتی می‌توانید یک قایق بسازید. البته استفاده و تهیه قایق‌های قدیمی یا دست دوم که دیگر کارایی ندارند، بهترین و ارزانترین گزینه است. بعد از تهیه قایق، آن را به هر رنگی که می‌خواهید نقاشی کنید و بعد در محل مورد نظر قرار دهید. سپس چند سوراخ در انتهای آن ایجاد کنید و بعد یک پلاستیک باغبانی را روی آن قرار دهید، بعد از آن مقداری سنگ روی آن بگذارید و با خاک پر کنید و هر گلی که دوست دارید در آن بکارید. 

قایق

میز

یکی دیگر از پیشنهاد‌های ما استفاده از یک میز چوبی قدیمی است. اکثر افراد به چنین میزی دسترسی دارند. فقط کافی است که این میز را تهیه کنید و دور تا دور آن را یک قاب بزنید. بعد از آماده سازی این فضا درون میز را خاک مناسب بریزید و گل مورد دلخواه خود را در آن بکارید. سوراخ کردن کف میز را فراموش نکنید.

 میز

جعبه‌های چوبی

از جعبه‌های چوبی قدیمی استفاده کنید. بعد از کاشت گل و گیاه مورد نظر در این جعبه‌ها، برای جلوه بیشتر، آنها را روی یک میز و سطح بلند قرار دهید.

 جعبه‌های چوبی

ساخت فضای مورد نظر

این پیشنهاد برای افرادی مناسب است که فضای کافی داشته باشند. در این ایده شما نیاز به ابزار ساده‌ای برای ساخت یک چهارچوب دارید. این ابزار شامل، بیل، الوار چوبی، چکش، میخ، پیچ، دریل، چنگک کشاورزی و پلاستیک باغبانی است. این فضا می‌تواند مطابق با سلیقه شما ساخته شود. به عنوان مثال می‌توانید این فضا را به شکل مثلث، مربع و یا مستطیل بسازید. فقط کافی است شکل مورد نظرتان را انتخاب کنید، ابعاد آن را مشخص کنید، الوار را برش دهید و عملیات ساخت یک باغچه یا گلخانه کوچک را شروع کنید. بعد از اتمام ساخت چهارچوب روی زمین، پلاستیک باغبانی را به اندازه فضای داخلی چهارچوب برش دهید و در داخل آن بگذارید تا از رشد علف‌های هرز جلوگیری کنید. بعد از این مرحله داخل چهارچوب را با خاک و کودهای مناسب پر کنید و در نهایت گیاهان مورد نظرتان را در داخل آن بکارید.

*اگر مایل بودید می‌توانید یک پلاستیک و یا شیشه روی فضای چهارچوب قرار دهید تا یک گلخانه برای خود داشته باشید.

 طرح اولیه

ابزار نجاری

ساخت چهارچوب

نصب چهارچوب

وصل چهارچوب‌ها

پلاستیک باغبانی

کود

کاشت گیاهان

گلخانه

تنظیم کننده: پ.ز

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

پیک خانه

دانلود کنید