Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اپل به سوی هوشمند سازی ساختمان

زمانی که شرکت اپل طرح هایی را برای HomeKit خود در ژوئن 2014 اعلام کرد، این شرکت قول یک تجربه ی تحول آور را داد.اما از آن زمان، به خاطر پیشرفت های صنعت مانند اکوی آمازون (Amazon Echo) و گوگل هوم (Google Home) این مسئله به تعویق افتاد.

اپل به سوی هوشمند سازی ساختمان

سازمان Information که یک سازمان رسانه ای صنعت فناوری می باشد اینگونه گزارش کرد که شرکت اپل (Apple) در حال برنامه ریزی بر روی یک محصول رقابتی می باشد که پلت فرم Siri را در دسترس کاربران در منزل می سازد.آن شاید قادر باشد یک دستگاه پخش کننده ی رقابتی را بسازد، اما آن آگاهی بیشتری نسبت به بازار خواهد داشت که مطابق آن انتخاب خواهد کرد.

همانطور که گزارشگر خبرگزاری CNET ، Megan Wolletron گزارش می دهد، HomeKit اپل در مقایسه با کیت نرم افزاری شرکت Nest که 70 شریک دارد و شرکت Alexa که 40 شریک دارد، این شرکت تنها 16 شریک دارد، که دستگاه ها را برای کاربران مستقل از سخت افزار می کند.با این وجود، Wollerton اینگونه می گوید که شاید آن چیز بدی نباشد.

رویکرد محتاطانه برای تصدیق دستگاه های مربوط به خانه ی هوشمند، اگر امنیت، قابلیت اطمینان و سهولت استفاده برای مصرف کنندگان را بهبود ببخشد، لزوما چیز بدی نیست.اگر آنها به نتایج استراتژی HomeKit شرکت اپل ختم شوند، آن ممکن است در دراز مدت نتیجه دهد.آن هنوز در روزهای آغازین خانه ی هوشمند نوین سیر می کند، و هنوز کارهای زیادی باید انجام شوند تا توجه بازار امروزی را به خود جلب کند.

هر چند امنیت و قابلیت اطمینان مفاهیمی هستند که برای ارتباط برقرار کردن با خریداران امروزی دشوار می باشند.شرکت اپل (Apple) می تواند آن مشکل را با یک فهرست قوی از دستگاه های مشارکتی در سر تا سر نقاط قیمتی مختلف برطرف سازد و با ارائه ی انواع محصولات برای اطمینان دادن به مصرف کنندگان می توانند یک محصول HomeKit را که مناسب آنها می باشد بیابند.

ارسال نظر