Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آپارتمان قابل تبدیل بی نظیر شرکت Yo ! Home

این آپارتمان الهام گرفته از سبک زندگی ژاپنی است که از فضاهای کوچک استفاده کرده و آپارتمان بزرگ را به بخش های کوچک تقسیم کرده است.

آپارتمان قابل تبدیل بی نظیر شرکت Yo ! Home

الهام گرفته از سبک زندگی ژاپنی است که از فضاهای کوچک استفاده کرده و آپارتمان بزرگ را به بخش های کوچک تقسیم کرده است. این شیوه در بازار شهری به کار گرفته شده است. فلسفه ی پشت این سبک از آپارتمان سازی استفاده ی اقتصادی از فضاست. وقتی شما آشپزخانه را در کابینت مخفی کرده و تخت را در سقف ناپدید میکنید راه جالبی را برای استفاده از این نوع آپارتمان ها فراهم می کنید. این راه ایده آل است برای جاهایی که فضا محدود است.

شما میتوانید با این نوع طراحی مجلل زندگی کنید حتی در فضاهای کوچک. تمام امکانات مدرن قرار گرفتند تا مبلمان این خانه ها را طراحی کنند. شرکت Yo! Home  یکی از شرکت هایی است که در ساختن آپارتمان های تبدیلی خاص است. شما میتوانید خانه ی ییلاقی خود را به کمک طراحی پلان های اینان به کاخ تبدیل کنید.استفاده از فضا به نحوی طراحی شده که مبلمان و تجهیزات را در دیوارها و قفسه ها مخفی کنید تا فضای کاربری بیشتری خلق کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر