Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تجارت الکترونیک مصالح و لوازم ساختمانی

  • محصول
  • شرکت
دسته بندی محصولات

ارزش آلومینیوم با طلا برابری می‌کند

ارزش آلومینیوم با طلا برابری می‌کند

رئیس اتحادیه آلومینیوم از برابری ارزش این فلز با طلا خبر داد و اظهار کرد:هم اکنون ۴۰۰ هزار تن شمش و بیلت آلومینیوم در کشور تولید می شود.

حبیب الله فاضلی با اشاره به بازگشت ۸۰ درصدی سرمایه گذاری انجام شده از بازیافت ضایعات آلومینیوم افزود : هم اکنون ۴۰۰ هزار تن شمش و بیلت آلومینیوم در کشور تولید می شود که این رقم در کشورهای همسایه به یک و نیم میلیون تن رسیده است .

به گزارش خانه دات کام به نقل از اقتصاد آنلاین ، وی پیشرفت کشور را در تولید آلومینیوم نسبت به دیگر کشورها نامناسب دانست و تصریح کرد : بر اساس برنامه ریزی های انجام شد ه در ایمیدرو در ۴ تا ۵ سال آینده ظرفیت تولید شمش و بیلت آلومینیوم کشور به ۱/۵ میلیون تن خواهد رسید .

رئیس اتحادیه صنایع آلومینیوم ایران با اشاره به فعالیت ۵۰ تا ۱۰۰ کارخانه تولید پروفیل آلومینیوم در کشور ادامه داد : ۲۰ درصد این کارخانه ها با علم روز دنیا فعالیت می کند .

فاضلی رفع تحریم ها و شروع صادرات را در این بخش سبب رونق آن اعلام کرد و افزود : پیش از شروع تحریم ها واردات مواد اولیه با کیفیت بالا از آلمان ، محصولات ایرانی به اروپا صادر می شد که این روند به دلیل تحریم و افت کیفیت مواد اولیه تولید داخل، این بازار را از بین برد .

وی آلومینیوم را فلزی نابود نشدنی دانست و گفت : این فلز هرگز پوسیده نمی شود ، دارای وزن پایین و رنگ پذیری بسیار مناسب است که این ویژگی ها سرمایه گذاری در این بخش را بسیار مطمئن کرده است .

فاضلی با اشاره به اینکه ‌آلومینیوم صد درصد عایق سرما ، گرما و صدا است تصریح کرد : ایتالیا به زودی ۴ میلیارد یورویی در ایران در این بخش سرمایه گذاری خواهد کرد .

 

ارسال نظر

پیک خانه

دانلود کنید

نظرسنجی

نظر شما درباره خانه دات کام


نمایش نتایج نظرسنجی ها