Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خانه ی سفید کوچک در جنگل های سوئد

این معمار سوئدی هرگز در تحت تاثیر قرار دادن دنیا شکست نخورده است. این خانه ی کوچک سفید نمونه ی دیگری از طراحی های خانه های تمیز و مرتب سوئدی است .

خانه ی سفید کوچک در جنگل های سوئد

رنگ سفید به خودی خود یک کیفیت فوق العاده ای به خانه می بخشد. این خانه در میان زیبایی و آرامش قرار گرفته و در مجموع مساحتی برابر 613 فیت مربع دارد. مکان به زیبایی با مبلمان خوب دکور شده است. خانه با وجود یک سرویس بهداشتی، یک فضای نشیمن و دو اتاق خواب کامل است. فضای ایوان بسیار رویایی است و به نظر برداشته شده از فیلم های هالییوودی می آید. اقامت داشتن در دامان طبیعت به شما احساس زندگی می بخشد. آشپزخانه به بهترین شکل طراحی شده و با تمام امکانات مورد نیاز زندگی روزمره مجهز شده است. شما می توانید به سادگی در این خانه ی کوچک زندگی کنید و بهترین زمان زندگی تان را تجربه کنید. منظره ی بیرون خانه فوق العاده است و شما می توانید زیبایی طبیعت را هنگامی داخل خانه اید متوجه شوید. داخل خانه با رنگ سفید انجام شده و خاص به نظر می آید و قطعا چشم را نوازش می دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ادامه ی مطلب

ارسال نظر