Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

روش های قطع صدای سیستم های تهویه

چند گزینه وجود دارد که می تواند کمکی در قطع صدای داکت باشد و تداخل صدای داخل منزل را از بین ببرد...

روش های قطع صدای  سیستم های تهویه

صدای سیستم های تهویه در ساختمان های بزرگ تجاری و سازمانی می تواند مسئله ی مهمی باشد- و مبالغ زیادی برای از بین بردن این صدا هزینه شده است.در حوزه ی ساختمان سازی مسکونی، این مشکلات خیلی حاد نیستند.اما اصول و قواعد آنها یکسان هستند: برای اینکه صدای داخل منزل خود را از بین ببرید، همیشه سعی دارید منبع امواج صوتی را از راه هایی قطع کنید که امکان داشت آن صداها را به داخل خانه انتقال دهند.و از موادی استفاده می کنید که صدا را جذب می کند به جای اینکه انعکاس یا عبور دهد.

شکایتی که همیشه خانواده های تک نفره یا چند نفره از خانه هایشان دارند این است که داکت ها صدای موسیقی، لباسشویی، ماشین های ظرفشویی، یا حتی صدای صحبت های آنها را از میان دیوارها انتقال می دهند که گمان می کنند حریم خصوصی، آرامش و رفاه را فراهم می سازند.داکت های فلزی ارتعاشات و لرزش ها را به راحتی انتقال می دهند، و آنها امواج صوتی را در امتداد طول داکت انعکاس می دهند.حتی یک قسمت کوتاهی از داکت در انتهای مسیر داکت که خمیده و عایق بندی شده است می تواند آن نوع انتقال صدار ا از بین ببرد.

گاهی اوقات دستگاه تهویه صداهای ناخواسته ای مانند وزوز، یا صداهای بلند را به داخل خانه می فرستند- که دوباره به راحتی در امتداد داکت های فلزی انتقال پیدا کرده اند.قطع اتصال داکت فلزی از دستگاه تهویه با یک روکش نرم و منعطف می تواند به قطع این صداها کمک کند.راه حل دیگر به این صورت است که : به جای استفاده از داکت فلزی، از تخته های پشم شیشه ای مخصوص داکت که برای جذب صدا به جای انتقال آن طراحی شده استفاده کنید

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید