Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تحویل ۸ هزار مسکن شهری

معاون امور مسکن بنیاد مسکن با اعلام احداث و تکمیل 24 هزار مسکن شهری از تحویل 8 هزار مسکن شهری در سال جاری خبر داد.

تحویل ۸ هزار مسکن شهری
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما جواد حق شناس گفت : 15 هزار واحد باقی مانده از سال های قبل هم تکمیل و ساخت 9 هزار واحد مسکونی در سال جاری اغاز می شود.
 
حق‌شناس گفت : غیر از مسکن مهر که ساخت آن در شهرهای زیر 25 هزار نفر بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است و 304 هزار واحد از مجموع 347 هزار واحد سهم بنیاد تا به حال تمام و تحویل شده است دیگر پروژه‌های بنیاد در مورد ساخت مسکن در شهرهای سراسر کشور از منابع داخلی بنیاد، تسهیلات بانکی و همچنین از طریق کمک های حساب 100 برای اقشار خاص تامین اعتبار می شود.
 
معاون امور مسکن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: روند برنامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال جاری برای ساخت مسکن، تکمیل 15 هزار و 700 واحد از پروژه هایی هستند که از سال 94 شروع شدند که ساخت و ساز آن واحدها در حال انجام است و پیشرفت خوبی نیز دارد.
 
حق‌شناس افزود: علاوه بر 15 هزار واحد باقی‌مانده از سال گذشته 8 هزار و 700 واحد مسکونی برنامه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال جاری است که برای آنها پروانه ساخت گرفته شده است و زمین نیز وجود دارد.
 
وی در پایان گفت:ساخت حدود 24 هزار واحد مسکونی به غیر از آمار مسکن مهر کارهایی هستند که بنیاد مسکن در دستور کار دارد. همچنین 8 هزار واحد مسکونی طبق برنامه سال جاری به متقاضیان تحویل می‌شود.

ارسال نظر