Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

۷۰ درصد واحدهای تولید تیرچه، بلوک و موزاییک فاقد استاندارد هستند

معاون فنی سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۰ درصد واحدهای تولید تیرچه بلوک و موزاییک استان فاقد استاندارد هستند.

۷۰ درصد واحدهای تولید تیرچه، بلوک و موزاییک فاقد استاندارد هستند

سیدانتظام سهمگین ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: 85 واحد تیرچه و بلوک و موزاییک در استان وجود دارد که از این تعداد 47 مورد فعال است.

معاون سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: از این تعداد واحد فعال تیرچه، بلوک و موزاییک 32 واحد غیراستاندارد هستند که 70 درصد از این واحدها غیراستاندارد هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه 25 درصد واحدهای بتن غیراستاندارد هستند، گفت: 4 واحد بتن آماده فعال در استان وجود دارد که یک واحد آن غیراستاندارد است.

سهمگین بیان کرد: 25 واحد شن و ماسه در سطح استان وجود دارد که 15 واحد فعال بوده و 5 واحد معادل 33 درصد واحدهای شن و ماسه غیراستاندارد هستند.

معاون فنی سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه از 4 واحد بلوک بتن پلی‌استایرن(فوم) 3 واحد غیراستاندارد است، گفت: 75 درصد مراکز بلوک استایرین غیراستاندارد هستند.

وی عنوان کرد: مهلت لازم به واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی داده شده و واحدهایی که در این زمان استانداردسازی را انجام ندهند پلمب می‌شوند.

 

 

 

 

ارسال نظر