Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اختصاص ۴۴۰۰ تن قیر رایگان به روستاهای استان سمنان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان در حالی از اختصاص چهار هزار و ۴۰۰ تن قیر رایگان به روستاهای استان خبر داد که این میزان در سال گذشته معادل پنج هزار و ۷۰۰ تن بوده است.

اختصاص ۴۴۰۰ تن قیر رایگان به روستاهای استان سمنان

مجید ملکی در نشست بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی و امیرآباد دامغان با حضور معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار سمنان و نماینده مردم دامغان در مجلس به میزبانی فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: توزیع قیر رایگان به روستاها در راستای اجرای بند (د) تبصره یک قانون برنامه بودجه سال 1395 کل کشور توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با همکاری بخشداری ها، شوراهای اسلامی و دهیاران انجام می شود.

وی با یادآوری اینکه سال گذشته پنج هزار و 700 تن سهمیه قیر رایگان روستاهای استان سمنان بود، افزود: از این مقدار دو هزار و 100 تن قیر رایگان سهم روستاهی شهرستان دامغان بود که 19 روستای بخش مرکزی و امیر آباد این شهرستان با پیگیری بنیاد مسکن استان آسفالت شدند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان همچنین به اختصاص 500 تن قیر رایگان طی سال گذشته به دو شهر دیباج و امیریه از محل سهمیه این نهاد اشاره داشت و افزود: عملیات اجرایی اصلاح و بهسازی معابر 22 روستای دامغان از محل اعتبارات استانی و تبصره 22 ماده 180 توسط بنیاد مسکن اجرا خواهد شد.

ملکی با بیان اینکه بخشداران و دهیاران استان باید در جذب قیر رایگان تلاش بیشتری داشته باشند، گفت: این اداره کل آماده همکاری در اجرای طرح های عمرانی روستایی است و در بحث تامین قیر آسفالت معابر مشکلی ندارد.

در این جلسه بخشداران بخش مرکزی و امیرآباد نیز گزارشی از آخرین اقدمات و فعالیت های انجام شده در بحث آسفالت روستاهای تحت پوشش خود ارائه و خواستار اختصاص سهمیه بیشتر قیر رایگان شدند.

 

ارسال نظر