Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

250 کیلومتر راه اصلی و فرعی امسال در آذربایجان غربی آسفالت شده است

معاون ساخت و توسعه روستایی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: امسال بیش از 250 کیلومتر از راه های اصلی و فرعی در مناطق مختلف استان آسفالت ریزی شده است.

250 کیلومتر راه اصلی و فرعی امسال در آذربایجان غربی آسفالت شده است

فرشاد موسوی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از عملیات آسفالت ریزی جاده تکاب - ایرانخواه در جنوب آذربایجان غربی، اظهار کرد: امسال همچنین 45 کیلومتر راه اصلی و فرعی در مناطق مختلف آذربایجان غربی احداث شده است.
وی با اشاره به ساخت بیش از 90 کیلومتر راه روستایی در استان اظهار کرد: با توجه به محرومیت شهرستان تکاب و ضرورت توسعه راه های روستایی در این شهرستان از سال گذشته عملیات ساخت و آسفالت ریزی راه های روستایی به سرعت اجرا می شود.
موسوی بیان کرد: امسال بیش از 30 کیلومتر راه روستایی در مناطق مختلف تکاب آسفالت ریزی شده که این میزان تا پایان فصل کاری به 40 کیلومتر خواهد رسید.
معاون ساخت و توسعه راه روستایی آذربایجان غربی با تاکید بر افزایش سرعت آسفالت ریزی راه های روستایی تکاب ادامه داد: شهرستان تکاب 360 کیلومتر راه روستایی دارد که درحال حاضر 140 کیلومتر آن آسفالت شده است.
موسوی گفت: امسال همچنین چهار کیلومتر راه فرعی تکاب - ایرانخواه در جاده دسترسی به شهرستان سقز در استان کردستان آسفالت شده و عملیات آسفالت ریزی یک کیلومتر باقیمانده آن نیز به زودی تکمیل می شود.
وی همچنین از آسفالت ریزی و طرح اصلاح و بهبود جاده تکاب - شاهین دژ خبر داد و اضافه کرد: بیش از 20 کیلومتر از قسمت های تخریب شده این جاده تا پایان فصل کاری آسفالت خواهد شد.
به گزارش خانه دات کام ، معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، معاون فرماندار و چند تن از روسای دستگاه های اجرایی شهرستان تکاب از روند آسفالت ریزی راه های روستایی تکاب بازدید کردند.
شهرستان تکاب با 78 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی واقع شده و در مرکز ارتباطی سه استان زنجان، آذربایجان شرقی و همدان قرار گرفته است.

 

ارسال نظر