Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تجمع اعضای تعاونی مسکن

200 نفر از اعضاء تعاونی مسکن کارگران اداره برق تهران مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

تجمع اعضای تعاونی مسکن

به گزارش معماری نیوز همزمان با آغاز دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، جمعی از خریداران عضو تعاونی مسکن کارگران تهران طی تجمعی مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار تسریع در رسیدگی و حل مشکلاتشان شدند.

در جریان این تجمع که روز دوشنبه هفته گذشته برگزار شد، محمود بهمنی نماینده ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در میان تجمع کنندگان حاضر شد و خواسته‌های مهترضان را شنید
 
سپس چند تن از مطلعین برای توضیحات تکمیلی همراه وی وارد محوطه مجلس شدند.
 
تجمع کنندگان در نامه ای خطاب به لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به وضعیت خود شدند.

در بخشی از این نامه آمده است: «تقاضای این جانبان امضاکنندگان ذیل این است که با نظارت مجلس محترم جلسه‌ای متشکل از نمایندگان تعاونی برق، دادگاه کیفری استان (شعبه ۶ تهران)، وزارت مسکن و شهرسازی استان تهران، منابع طبیعی، شرکت عمران و شهرسازی شهر جدید هشتگرد و نمایندگانی از مالکین فاز ۵ که به دفعات با شماره پرونده ۱۶۲-۹ شعبه ۶ کیفری استان تهران تقاضای خود را مطرح نموده‌ایم تشکیل شود و هدف از این تشکیل جلسه رفع همه موانع و مشکلات و کارشکنی‌ها و تاخیرات بوجود آمده باشد و در صورت لازم به ارگانهای مربوطه در رابطه با هر چه سریعتر حل شدن معضل فوق که مربوط است به حدود هجده‌هزار نفر مالکین می‌باشد، خواهشمند است اقدام مقتضی با قوانین عدالت خواهان جمهوری اسلامی و حفظ روحیه اسلامی مالکین صورت و نتیجه ابلاغ گردد».
 
گفتنی است هجده هزار نفر از کارگران اداره برق از سال 74 از «تعاونی مسکن کارگران اداره برق تهران» قطعاتی را در شهر جدید هشتگرد خریداری کردند که تاکنون نه تنها زمین‌ها به صاحبان آن‌ها تحویل داده نشده بلکه معلوم شده افرادی نیز در این میان کلاهبرداری کرده‌اند. در زمین‌های فاز 5 هشتگرد جدید قرار بود برای این اعضا مسکنی احداث شود.

ارسال نظر