Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

وضعیت تولید مصالح ساختمانی در کهگیلویه و بویراحمد مطلوب نیست

معاون نظام فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: وضعیت تولید مصالح ساختمانی در این استان مناسب و مطلوب نیست.

وضعیت تولید مصالح ساختمانی در کهگیلویه و بویراحمد مطلوب نیست

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در منطقه کهگیلویه و بویراحمد، مهندس انتظام سهمگین در نشست شورای فنی استان افزود: در این استان تنها دو واحد تولید کننده آجر وجود دارد که این دو واحد نیز نشان استاندارد ندارند.

وی بیان کرد: در تولید موزائیک در استان نیز به استانداردها توجه نشده و ۷۶ درصد واحدهای تولید موزائیک در استان مجوز استاندارد ندارند.

معاون نظام فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به لزوم توجه مسئولین و تولید کنندگان به استانداردهای لازم تولیدات مصالح ساختمانی خاطرنشان کرد: همچنین در استان ۹ واحد تولید بتن آماده فعال هستند که از این تعداد تنها چهار واحد تولیدی در شهر یاسوج دارای مجوز استاندارد هستند و پنج واحد فعال در دیگر شهرستانها فاقد مجوز هستند.

سهمگین همچنین ۵۶ درصد واحدهای بتن آماده در استان را فاقد مجوز استاندارد عنوان و تصریح کرد: وضعیت واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی در استان نگران کننده است.

وی اضافه کرد: در استان ۸۴ واحد تولید شن و ماسه فعالیت می کنند که از این تعداد نیز ۴۳ واحد مجوز استاندارد دارند.

ارسال نظر

پیک خانه

دانلود کنید

نظرسنجی

نظر شما درباره خانه دات کام


نمایش نتایج نظرسنجی ها