Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دهکده سبز

دهکده سینگر ترکیبی از محیط تاریخی و سنتی با آخرین فناوری بهینه سازی مصرف انرژی

دهکده سبز

خانه ­ی شماره 5 در جاده دهکده سینگر آخرین خانه از سری خانه­ ها با مصرف انرژی صفر ، آماده ­ی بهره ­برداری و فروش شده است. دهکده سینگر پروژه ­ای است که پس از تکمیل مشتمل بر هفت خانه با اتلاف انرژی صفر خواهد بود که در کنار بخش تاریخی این منطقه ساخته شده ­است.

این خانه که مانند کاخی ساخته شده ، الگویی برای سایر ساخت و­سازها در این ناحیه خواهد بود . این خانه مجموع ه­ای برجسته از تجمل و راحتی است و در ساخت آن از به ­روزترین فناوری­ های ساخت و ساز استفاده شده است. این طراحی و مشخصات، ویژگی­هایی هستند که سازندگان این مجموعه به دنبال بهره بردن از آن در این خانه ­های قرن بیست ویکمیِ دوستدار محیط زیست و با اتلاف انرژی صفر هستند.

 

 

 

اگر نگوییم همه، بیشتر صرفه­ جویی ­هایی که در مصرف انرژی این خانه ­ها می ­شود به دلیل سقف خورشیدی آنهاست. بخش­های دیگر این خانه­ ها هم به شکلی خاص ساخته شده ­اند تا تخریب خاک به حدقل برسد و بیشترین انرژی خورشیدی جذب شود و مجموعه­ «باغ­های بارانی» این دهکده هم طوری طراحی شده­ اند تا هنگام توفان و بارندگی ­های شدید آب را ذخیره کنند و از خشکسالی مصون بمانند.

 

 

اهالی دهکده سینگر همچنین اخیراً برنده­ ی جایزه ­ی بهترین جامعه­ در مصرف بهینه­ ی انرژی در سال 2016 شده ­اند و به همین شکل سازندگان و طراحان این مجموعه برای خانه­ ی شماره 5 برنده­ ی جایزه­ ی بهترین خانه در مصرف بهینه­ ی انرژی شدند و همچنان در مسیر پیشرفت خود، به دنبال تبدیل شدن به نخستین شرکت چندستاره­ در زمینه ­ی ساخت خانه ­ها و ساختمان­ های دوستدار محیط زیست هستند.

تا کنون از پنج خانه ­ای که ساخته شده، چهار تا به فروش رفته و خریداران در آنها ساکن شده­ اند و اکنون با درنظر گرفتن خانه ­ی تاریخی تازه بازسازی شده­ ی سینگر، به همراه خانه­ ی شماره پنج، دو خانه دیگر از این مجموعه آماده­ ی فروش و بهره ­برداری هستند.

 

 

 

ارسال نظر