Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

شیرآلاتی بدون دخالت دست

سه مدل شیرآلات جدیدی که ساختار آن بدون لمس کردن و بدون دسته یا هیچ دکمه ای می باشد، غذا را آماده می کنند و ظروف را سریع و به طور بهداشتی تمیز می کنند.

شیرآلاتی بدون دخالت دست

همانطور که تولیدکنندگان محصولات آشپزخانه با یکدیگر بر سر پخت و پز و تمیز کردن هر چه آسان تر رقابت می کنند، دو شرکت اخیرا شیرآلاتی معرفی کرده اند که به آشپزهایی که معمولا سرشان شلوغ می شود اجازه می دهد که بدون دخالت دست با آنها کار کنند.

اواخر ماه گذشته،شرکت Grohe دو مدل شیرآلات آشپزخانه ای بدون دخالت دست را وارد بازار کرد که از طریق تکنولوژی کنترل پا کار می کنند که به کاربر اجازه می دهد که با ضربه ی پا بر صفحه ی فعال سازی که در قسمت مربوط به قرار گرفتن پا در زیر کابینت نصب شده است جریان آب را باز و بسته کند.

در مدل های LadyLux 3 Café و K7 موجود در سایت شرکت Grohe، این پیشرفت به دلیل قابلیت جابجایی افزوده شده ی آنها می باشد که دخالت دست ها را از بین می برد که همچنین به کاهش انتشار میکروب ها و باکتری ها در اطراف آشپزخانه کمک می کند.

این شرکت مدعی است که علاوه بر این، به دلیل اینکه صفحه ی فعال سازی می تواند هر جایی در امتداد کابینت های آشپزخانه نصب شود، کاربران ویلچری می توانند صفحه را در ناحیه ی دسته ی نزدیک به ویلچر نصب کنند – بدین معنا است که بدون دسترسی به صندلی برای چرخاندن اهرم شیر آب، یک فشار کم به صفحه شیر را باز می کند.

شیر آب مدل LadyLux 3 Café یک دستور موقت طراحی دارد که می تواند در زیبایی شناسی های گوناگون خانه گنجانده شود درحالیکه مدل K7 برای علاقه مندان به آشپزی در سطح کار در رستوران و آنهایی که نگاهی حرفه ای به آشپزی دارند طراحی شده است.

تولیدکننده ی این شیرآلات Cinaton اخیرا نیز یک شیر آب بدون دخالت دست را معرفی کرد که به کاربران اجازه می دهد که با حسگرهای تعبیه شده حجم آب و همچنین دمای آب را کنترل کنند.این شرکت مدعی است پنج حسگر مادون قرمز که به طور استراتژیک در خروجی شیر آب مدل K2002 قرار دارند طیف گسترده ای از عملکرد بدون لمس را ارائه می دهند.

سه مورد از تنظیمات تعریف شده توسط کاربر برای راحتی شخصی در دسترس هستند، در حالیکه تنظیمات مربوط به حداکثر دمای آب از سوختگی اتفاقی پیشگیری می کنند.با نگاهی همزمان و واضح به این شیر آب در می یابیم که این شیر از نیکل جلا یافته یا نیکل براق ساخته شده است و با انجمن دیابت آمریکا سازگار است و دارای گواهینامه ی WaterSense می باشد.آن دارای ضمانت 5 ساله و پشتیبانی از باتری در مواقع قطع برق می باشد.

ارسال نظر