Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خانه هری پاتر به فروش می‌رسد

آیا محله پرایوت درایو (Privet Drive) و خانه‌ای که هری پاتر (Harry Potter) در آن زندگی می‌کرد (و از آن متنفر بود) را به یاد دارید؟ اکنون فرصت خوبی برای کسانی که می‌خواهند صاحب این خانه شوند، به وجود آمده است، زیرا صاحبان اصلی این خانه قصد فروش آن را دارند.

خانه هری پاتر به فروش می‌رسد

خانه‌ واقعی که در فیلم هری پاتر و سنگ جادو به منظور نشان دادن محله پرایوت درایو  استفاده می‌شد، به فروش گذاشته شده است. این خانه که در برکشایر، انگلستان واقع شده است، دارای 3 اتاق خواب بوده و به قیمت 619 هزار دلار به فروش خواهد رسید.

در کتاب‌ها، این خانه که دورسلی‌ها در آن زندگی می‌کنند، در خیابان چهارم محله پرایوت درایو و در روستای خیالی لیتل وینگینگ (Little Whinging) واقع شده است. این در حالی است که در واقعیت، این خانه با پلاک پستی 12 در برکنل، بروکشایر قرار دارد.

صاحب این خانه در سال 2000 به شرکت برادران وارنرز رجوع کرده و از آن‌ها خواسته است تا از خانه او در فیلم (که یک سال بعد و در سال 2001 منتشر شد) استفاده شود. سازندگان فیلم خانه را به شکل خانه دورسلی‌ها که در کتاب شرح داده شده بود، درآوردند و فیلمبرداری در آن به مدت بیش از 2 هفته طول کشید. لازم به ذکر است که طراحان صحنه دیگر لازم نبود یک انباری زیر پله بسازند، چون خود خانه اصلی از قبل دارای چنین انباری زیرپله‌ای بود.

بر اساس کتاب‌ها و فیلم‌های هری پاتر، او مجبور بود تا با عمه پتونیا، شوهر عمه ورنون و پسر عمه دودلی (که خانه آن‌ها در خیابان 4 محله پرایوت درایو قرار داشت) زندگی کند، زیرا بعد از کشته شدن والدینش به دست لرد ولدمورت، این‌ها تنها خویشاوندان زنده هری پاتر بودند. از وقتی که هری پاتر در این خانه زندکی می‌کرد، اتفاق‌های زیاد و عجیبی برای خانه و ساکنینش می‌افتاد، مثل باد  شدن خواهر ورنون که مارج نام داشت!

 

ارسال نظر