Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تجارت الکترونیک مصالح و لوازم ساختمانی

  • محصول
  • شرکت
دسته بندی محصولات

افتتاح ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت

افتتاح ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر با اشاره به آخرین وضعیت این پروژه گفت: در هفته دولت 100 هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور افتتاح می شود.

احمد اصغری مهرآبادی روز یکشنبه افزود : بیش از 710 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم به بهره برداری رسیده و با افتتاح واحدها در هفته دولت (دوم تا نهم شهریورماه)، مجموع واحدهای مسکن مهر که در دولت تدبیر و امید آماده بهره برداری است، به بیش از 810 هزار واحد می رسد.

به گزارش خانه دات کام، وی با بیان اینکه تاکنون از دو هزار و 252 مدرسه مورد نیاز در پروژه های مسکن مهر 199 باب آن به اتمام رسیده و 477 باب در دست ساخت است، گفت: از 304 کلانتری مورد نیاز این پروژه در کشور 36 کلانتری افتتاح شده و ساختمان 57 کلانتری دیگری در دست احداث است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر تعداد مساجد مورد نیاز این پروژه را 842 باب مسجد اعلام کرد و گفت: تاکنون 251 باب مسجد افتتاح شده و 471 باب مسجد دیگر در دست ساخت است.

به گفته مهرآبادی ، در مجموع قرار است 454 مرکز درمانی و بهداشتی در پروژه های مسکن مهر افتتاح شود که تاکنون 33 مرکز به بهره برداری رسیده و 56 واحد دیگر در دست ساخت است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر با بیان اینکه تاکنون هزینه های ساخت این مراکز از منابع وزارت راه و شهرسازی تامین شده، گفت: برای تکمیل این بناها 33 هزار میلیارد ریال (3300 میلیارد تومان ) اعتبار مورد نیاز است.

مهرآبادی افزود: تاکنون برای یک میلیون و 53 هزار و 247 واحد مسکن مهر سند صادر شده که 528 هزار و 794 واحد آن در سه سال فعالیت دولت یازدهم بوده است.

وی با بیان اینکه 83 درصد وصول اقساط واحدهای مسکن مهر در دولت یازدهم بوده است، گفت: تاکنون 101 هزار و 540 میلیارد ریال (10 هزار و 154 میلیارد تومان) از اقساط این واحدها در کشور وصول شده که 84 هزار و 730 میلیارد ریال( 8 هزار و 473 میلیارد تومان ) آن در زمان دولت تدبیر و امید انجام شده است.

مهرآبادی در پایان گفت: در حال حاضر برای 2 میلیون و 215 هزار واحد مسکن مهر در کشور با بانک ها قرارداد منعقد شده، تعداد 2 میلیون و 76 هزار واحد به مرحله سفت کاری رسیده و عملیات اجرایی یک میلیون و 911 هزار واحد نیز به پایان رسیده است.

 قرار است در پروژه مسکن مهر 2 میلیون و 215 هزار و 872 واحد به متقاضیان در سراسر کشور تحویل شود که تاکنون بیش از یک میلیون و 718 هزار و 924 واحد آن به بهره برداری رسیده است.

 

ارسال نظر

پیک خانه

دانلود کنید

نظرسنجی

نظر شما درباره خانه دات کام


نمایش نتایج نظرسنجی ها