Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پیشتازی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در اجرای مقررات ملی ساختمان

وزیر راه و شهرسازی در جریان جلسه شورای معاونان وزارت راه و شهرسازی از سالن خسرو پاکدامن مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بازدید کرد .

پیشتازی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در اجرای مقررات ملی ساختمان

به گزارش خانه دات کام به نقل از پایگاه خبری صدا و سیما ، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز در جریان برگزاری نشست شورای مدیران و معاونان وزارت راه و شهرسازی که به بهانه بازدید از سالن خسرو پاکدامن در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی تشکیل شد، ضمن دریافت گزارش هریکی از معاونان خود در حوزه‌های معماری و شهرسازی، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، شهرهای جدید، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از سالن ساخته شده مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بازدید کرد .

احداث و عملیات اجرایی ساخت جدی سالن خسرو پاکدامن بنا به پیشنهاد موسس خسرو پاکدامن بنیانگذار مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی آن از سال 92 آغاز شد و به طور رسمی در اردیبهشت ماه سال جاری آغاز به کار کرد .


وزیر راه و شهرسازی در جریان بازدید امروز خود در جریان جزییات کلیه امکاناتی که در این سالن وجود قرار گرفت و از تمامی واحدهای آن بازدید کرد .
 
سالن خسرو پاکدامن ساخته شده بر اساس قوانین و مقررات ملی ساختمان و مجهز به سیستم‌های به‌روز است. این سالن در کل ظرفیت 474 نفر را دارد که سالن اصلی آن ظرفیتی 410سالن فرعی آن 64 نفره است . 

این سالن دارای درب هایی ضد آتش است و پلکان های ورودی آن به گونه ای طراحی شده که معلولان نیز می توانند از آن تردد داشته باشند .
محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در جریان بازدید امروز وزیر راه و شهرسازی توضیحات کاملی از مرکز و در مورد روند ساخت سالن سالن پاک نژاد ارائه کرد.
به گفته رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، احداث ساختمان بر روی سوله‌ای انجام و پیش‌بینی شد که متراژ آن بیش از 1300 متر مربع و با ظرفیت نهایی بیش از 460 نفر باشد. همچنین در این سالن، سیستم‌های صوتی و تصویربرداری پیشرفته‌ای به کار گرفته شد و آزمایش‌های مربوط به اکوستیک و روشنایی به‌طور کامل در آن انجام شد و در نهایت به بهره‌برداری رسید .
 

ارسال نظر