ایوان شیشه‌ای

ایوان شیشه‌ای

ایوان‌های شیشه‌ای، بهترین گزینه برای پوشش فضاهایی هستند که افراد مایل‌اند تا در هر شرایط آب و هوایی از آن استفاده کنند.

ما در این مقاله قصد داریم تا دیزاین شیشه‌ای زیبایی را برای ایوان، باغ و حیاط معرفی کنیم. شما می‌توانید با استفاده از شیشه و قاب آلومینیومی ایوان باغ و حیاطتان را به ناحیه متفاوت و زیبایی تبدیل کنید. افزودن یک یک سقف یا دیوار شیشه‌ای به محوطه پاسیو، جذابیت خاصی به فضا می‌بخشد و فضای کاملا مناسبی را برای گذراندن وقت با عزیزان و دوستانتان فراهم می‌کند.

در تابستان هوا گرم است و نور آفتاب زیاد اذیت می‌کند، در زمستان هم که برف و باران و سردی هوا وجود دارد. به همین علت بسیاری از افراد به دنبال چاره‌ای هستند تا بتوانند از فضای حیاط و یا باغ خود در تمام فصول بدون مشکل استفاده کنند. البته شایان ذکر است که این فضای شیشه‌ای فقط منحصر باغ و حیاط نیست، بلکه در خانه‌های آپارتمانی که بالکن و ایوان دارند نیز قابل استفاده است.

ایوان شیشه‌ای در واقع یک سایبان شیشه‌ای مدرنی است که این امکان را برای افراد فراهم می‌کند تا در حالی که در حیاط خانه خود نشسته‌اند و از درختان، گل‌ها و فضای بیرونی لذت می‌برند، حس خانه و حس امنیت به آنها القاء شود.

مسئله‌ای که در خصوص مصالح ایوان‌های شیشه‌ای وجود دارد اینست که مصالحی که برای ساخت آنها بکار می‌رود مصالح سنگین و سختی نیست. این ایوان‌ها متشکل از یک سیستم شیشه‌ای هستند که به ستون‌های آلومینیومی متصل شده‌اند. گاهی به جای ستون‌های آلومینیومی از ستون‌های چوبی نیز استفاده می‌کنند.

همچنین شیشه‌هایی که برای ساخت ایوان بکار می‌روند انواع مختلفی دارند که بنا به درخواست مصرف کننده و شرایط زیست محیطی انتخاب می‌شوند. در ادامه ما انواعی از این شیشه‌ها را معرفی خواهیم کرد.

ایوان شیشه‌ای با شیشه‌های ثابت

ایوان شیشه‌ای با شیشه‌های ثابت

شیشه‌های رنگی برای نور آفتاب و گرما

 شیشه‌های رنگی برای نور آفتاب و گرما

نور LED

 نور LED

دارای سیستم گرمایش

دارای سیستم گرمایش

 

دارای کنترل از راه دور و کاور

دارای کنترل از راه دور و کاور

 

مطابق با رنگ RAL

 مطابق با رنگ RAL

تنظیم کننده: پ.ز

 

نظرات


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید