Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ایجاد باغ ویلا در فاصله 28 کیلومتری تهران

بنیاد مستعفان انقلاب اسلامی در فاصله 28 کیلومتری اتوبان تهران - ساوه باغ ویلا احداث می کند.

ایجاد باغ ویلا در فاصله 28 کیلومتری تهران

 به گزارش خانه دات کام ؛ هادی اسماعیلی مدیر عامل شرکت"خانه" گفت: اراضی این باغ ویلا بعد از ایجاد زیرساختهای مورد نیاز برای ایجاد واحدهای ویلایی به متقاضیان واگذار می شود.

وی از سرمایه گذاری 220 میلیارد تومانی بنیاد در این طرح خبرداد و افزود: با برنامه ریزی انجام شده اراضی این مجموعه حداکثر طی 18 ماه آینده آماده واگذاری به عموم مردم است.

اسماعیلی گفت: هم اکنون طرح های مختلفی برای ایجاد بسترها و زیرساخت های لازم و تامین فضاهای فرهنگی، مذهبی،آموزشی و تجاری این مجموعه باغ ویلا در حال اجر است.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد گلخانه مکانیزه،ساخت سردر و نماد مناسب برای شهرک خانه تهران، احداث مجتمع رفاهی بین راهی در جوار شهرک و اتوبان تهران- ساوه، تهیه پلان مبلمان شهری و تجهیز شهرک و پارک و... از دیگر پروژه های مهم شرکت خانه است که به زودی طی عقد قرارداد با مشاوران و پیمانکاران مجرب عملیات اجرایی آنها آغاز خواهدشد.
 
اسماعیلی با اشاره به مشکلات اجتماعی،روحی و روانی شهروندان به دلیل زندگی در کلان شهرهای کشور از عموم طراحان، مشاوران، سرمایه گذاران وشهروندان متخصص تهرانی در خواست کرد که با سرمایه گذاری یا ارایه پیشنهادات بکر و نوین خود شرکت خانه را برای تهیه یک الگوی مناسب کم هزینه،آرامش بخش و امن در ایجاد باغ ویلا در نزدیکی کلان شهر تهران همراهی و یاری کنند به گونه ای که این الگوی جامع قابل تسری و اجرا در سایر کلان شهرهای دیگر کشور نیز باشد.

 

ارسال نظر