Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مجوز ساخت و ساز تعاونی مسکن معاونت شهرسازی شهرداری تهران قانونی است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با تاکید بر قانونی بودن مجوز ساخت و ساز تعاونی مسکن این معاونت در منطقه 22 تهران گفت: حتی اگر این زمین باغ تشخیص داده شود، می‌توان در 30 درصد عرصه آن ساخت و ساز انجام شود.

مجوز ساخت و ساز تعاونی مسکن معاونت شهرسازی شهرداری تهران قانونی است

به گزارش خانه دات کام ، پشمچی‌زاده  در دویست‌و هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره تذکر حافظی رییس کمیسیون سلامت درخصوص ساخت و ساز تعاونی مسکن معاونت شهرداری تهران در منطقه 22 گفت: تعاونی مسکن در هر حوزه‌ای یک شخصیت مستقل محسوب می‌شود  و ارتباط حقیقی و حقوقی با حوزه مورد نظر خود ندارد؛ بلکه فقط اعضای این تعاونی در مجموعه مدنظر همانند معاونت شهرسازی شهرداری تهران مشغول به کار هستند.

وی افزود: براساس مستندات قانونی مجوز ساخت و ساز در این زمین صادر شده است. اگر در این زمین به لحاظ قانونی محدودیتی برای ساخت و ساز وجود داشت، قطعا مجوز برای آن صادر نمی‌شد.

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به اینکه این زمین در پهنه M114 قرار گرفته، گفت: براساس پهنه‌ای که این زمین در آن قرار گرفته، می‌توان در آن ساخت و ساز قرار داد. حتی اگر این زمین باغ تشخیص داده شود در 30 درصد عرصه ساخت و ساز امکان پذیر است. هیچ مغایرت قانونی در صدور مجوز این زمینه وجود ندارد و اگر مغایرتی وجود داشته باشد، با آن برخورد خواهم کرد.

به گزارش خانه دات کام ، در ابتدای این جلسه، رحمت‌الله حافظی رییس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران درخصوص ساخت و ساز در زمینی به وسعت 10 هکتار در شمال پمپ بنزین وردآورد واقع در منطقه 22 تذکری داد و در آن تاکید کرد که به هیچ عنوان اجازه قطع درختان در این زمین به شهرداری تهران داده نمی‌شود در این زمینه مقرر شده که تعاونی مسکن معاونت شهرسازی شهرداری تهران، اقدام به ساخت و ساز نماید.

ارسال نظر