Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اخبار صنعت ساختمان

بازدید: 2843
 • جشنواره خانه دات کام

  جشنواره خانه دات کام

  خانه دات کام 4 ساله شد

  ادامه...
 • جوسازی عجیب در بازار اجاره مسکن

  جوسازی عجیب در بازار اجاره مسکن

  برخی فایل‌هایی که طی روزهای اخیر به بازار اجاره مسکن در برخی از محلات معمولی و مصرفی شهر تهران عرضه شده‌اند نشان‌دهنده نوعی جو‌سازی از جانب برخی افراد فرصت طلب در تعیین نرخ پیشنهادی اجاره‌بها به منظور افزایش قابل توجه سطح درآمد از این بازار است.

  ادامه...
 • وزیر مسکن عراق: زمینه‌های همکاری با شهرداری تهران فراوان است

  وزیر مسکن عراق: زمینه‌های همکاری با شهرداری تهران فراوان است

  وزیر مسکن، عمران، شهرداری ها و طرح‌های ملی عراق در دیدار پیروز حناچی شهردار تهران با وی، گفت که زمینه‌های فراوان همکاری میان دو طرف وجود دارد.

  ادامه...
 • زنگ خطر برای مستاجران به صدا در آمد

  زنگ خطر برای مستاجران به صدا در آمد

  در حالیکه حدود دو ماه به آغاز فصل نقل‌ و انتقالات بازار اجاره‌ای باقیمانده که در نبود برنامه‌ای از سوی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه به‌عنوان متولی این بخش، نرخ اجاره‌بها به شدت در حال افزایش است.

  ادامه...
 • این روزها چه کسانی مسکن می‌خرند؟

  این روزها چه کسانی مسکن می‌خرند؟

  گزارش‌های میدانی از بازار مسکن شهر تهران حاکی از آن است که خریداران حرفه‌ای بازار را ترک کرده‌اند و معاملات نسبت به فروردین ماه سال گذشته ۵۱ درصد کاهش یافته است.

  ادامه...
 • تصویب ارزش معاملاتی املاک

  تصویب ارزش معاملاتی املاک

  سرپرست سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: براساس مصوبه هیات وزیران ۳۶ درصد ارزش معاملاتی املاک مبنای دریافت وجوه قانونی است.

  ادامه...
 • اجاره‌بها کشش افزایش ندارد

  اجاره‌بها کشش افزایش ندارد

  اردیبهشت‌ماه معمولا به‌عنوان آغاز فصل جابه‌جایی مستاجران شناخته می‌شود. اما اکنون که در آستانه ورود به این ماه قرار گرفته‌ایم، بازار مسکن شرایط متفاوتی را نسبت به گذشته طی می‌کند.

  ادامه...
 • مسکن امسال گران نمی‌شود؟

  مسکن امسال گران نمی‌شود؟

  رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: هم‌اکنون قیمت مسکن به ثبات رسیده و تا زمانی که قدرت خرید متقاضیان بالا نرود، شاهد جهش قیمت نخواهیم بود.

  ادامه...
 • ارزان‌ترین منطقه تهران کجاست؟

  ارزان‌ترین منطقه تهران کجاست؟

  مطابق آمار رسمی منطقه یک تهران با متوسط قیمت ۲۴ میلیون و ۵۵۵ هزار تومان برای هر مترمربع واحد مسکونی گران‌ترین منطقه پایتخت در اسفندماه سال گذشته بوده است.

  ادامه...
 • برای کاشت ویلا، به آبخیزداری نیاز داریم

  برای کاشت ویلا، به آبخیزداری نیاز داریم

  «چرا فلان جا آبخیزداری نکرده بودند که سیل نیاید؟» این سؤالی است که ممکن است آن را از زبان خیلی‌ها شنیده باشیم، خصوصاً این روزها که سیل ویرانگر نقاطی از کشور را درگیر کرده و دیگر چه کسی است که نداند چه‌ها بر سر مردم گلستان، لرستان و خوزستان نیاورده است.

  ادامه...