ارتقا سایت

این قسمت به شما آموزش می دهد تا پلان سایت خود را از نقره ای به طلایی، برلیان و وی آی پی ارتقا دهید

در سایت خانه دات کام 3 نوع پلان برای ارائه خدمات ارائه شده که شامل پلان نقره ای طلایی و برلیان است و پلان وی آی پی که به زودی با امکانات ویژه عرضه خواهد شد .

شما میتوانید بسته به امکانات مورد نیاز و سطح سایتتان اقدام به خریداری پلان ها بفرمایید البته امکان داشتن سایت رایگان با امکانات اولیه به نام پلان نقره ای در اختیار تمام کاربران قرار میگیرد.

اینجا راهنمای گام به گامی برای ارتقاء فروشگاهتان به پلان طلایی یا برلیان قرار داده شده است:

ابتدا از پنل کاربری یا همان میز کار خود گرینه ارتقاء را که در بالای صفحه قرار گرفته  را انتخاب میکنید 

 

فروشگاه ساز شاپفا ، ارتقا سایت

 

در این بخش پلان فعلی شما مشخص شده است و شما باید پلانی که می خواهید سایتتان به آن ارتقاء داده شود را مشخص کنید. هزینه ی ارتقاء در این بخش نیز ذکر شده است.

 فروشگاه ساز شاپفا ، ارتقا سایت

 

اگر دامنه ی خود را قبلا ثبت کرده باشید مستقیما به صفحه ی پرداخت رهنمون می شوید و نیازی به انجام عملیات دیگری نیست.

اما اگر بخواهید سایتتان را با پسوند .ir ثبت کنید لازم است که اطلاعات خود را وارد کنید. ثبت فروشگاه در دامنه ی ملی بصورت رایگان انجام میگیرد و اطلاعات ملی مانند شماره ملی و کد پستی نیاز دارد. اگر شناسه ایرنیک (IRNIC) داشته باشید فقط کافیست قسمت مربوط به آن را پر کنید و بخش های دیگر الزامی نیستند.

 

فروشگاه ساز شاپفا

 

همچنین اگر مایل به ثبت سایت خود روی دامنه ی بین المللی با پسوندهای (net.com.org) باشید فرم ساده تری را تکمیل خواهید کرد و هزینه ی جداگانه ای را برای آن پرداخت خواهید کرد. چون این دامنه بین المللی است نیازی به ثبت اطلاعات شناسنامه ای نیست.

پس از انتخاب پلان و دامنه با کلیک گزینه ی پرداخت مجموع هزینه های قابل پرداخت به شما نشان داده می شود.

 فروشگاه ساز شاپفا

 

با کلیک گزینه ی پرداخت آنلاین به دروازه ی پرداخت بانک پارسیان رهنمون می شوید که در آنجا از طریق کلیه کارت های عضو شتاب می توانید مبلغ را پرداخت کنید.

نظرات


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید