Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

چگونه در سایت خود مطلب اضافه کنیم ؟

برای توسعه سایت خود در خانه می‌توانید محتوایی مرتبط با محصولات و دایره فعالیت شرکت خود در سایت اضافه کنید مراحل درج مطلب همراه با تصویر در راهنمای زیر نگاشته شده است.پس از ورود به سایت با اکانت مدیریت سایت از منوی مشاهده شده در تصویر مطلب جدید را بزنید.

چگونه در سایت خود مطلب اضافه کنیم ؟

 

خانه دات کام بازار مصالح ساختمانی

 

پس از انتخاب گزینه مربوطه وارد صفحه درج مطلب می‌شوید ، مطابق تصویر زیر موارد زیر را تکمیل کنید ( عنوان مطلب ، مجموعه ، تصویر مطلب ، چکیده و متن کامل ) منظور از عنوان انگلیسی در آدرس همان آدرس URL مطلب شماست.

 

خانه دات کام بازار - مصالح ساختمانی

 

دقت داشته باشید که برای جستجو بهتر مطلب ایجاد شده و همچنین شرایط بهتر برای برسی موتورهای جستجوی اینترنتی برای مطالب خود تگ یا کلید واژه انتخاب کنید ، بعد از پرکردن فیلد های مربوطه در پایین صفحه بر روی دکمه ایجاد مطلب کلیک کنید تا مطلب شما در سایت درج شود .

 

 

نظرات

  • باعرض سلام و خسته نباشی. میخاستم بدونم که ایا اشخاص( خیلی خیلی مبتدی) میتونن تو سایت خودشون که توسط شخص دیگری ساخته شده بدون مراجعه به اون شخص مطلب اضافه کنن. مرسی

ارسال نظر