چگونه در سایت خود مطلب اضافه کنیم ؟

چگونه در سایت خود مطلب اضافه کنیم ؟

برای توسعه سایت خود در خانه دات کام می‌توانید محتوایی مرتبط با محصولات و دایره فعالیت شرکت خود در سایت اضافه کنید مراحل درج مطلب همراه با تصویر در راهنمای زیر آورده شده است.

 

آموزش درج مطلب در خانه دات کام

 

پس از انتخاب گزینه مطلب جدید وارد صفحه درج مطلب می‌شوید، صفحه‌ای مطابق شکل زیر باز میشود.

1- عنوان : منظور از عنوان در حقیقت تیتر مقاله شماست که میتواند نقش مهمی در سئو محتوای شما داشته باشد. مثال : افزودن مطلب جدید

2- متن انگلیسی در آدرس : منظور از متن انگلیسی در حقیقت ، ترجمه متناسب با تیتر مقاله میباشد که هر کلمه را با خط تیره جدا کنید. مانند insert-atricle

3-در زیر مجموعه : شما میتوانید روی سایت خود دسته بندی‌های مختلفی برای بخش مقاله ایجاد کنید و در این بخش میتوانید مقاله خود را به زیرمجموعه مورد نظر انتقال دهید.

4-تصویر منتخب : این تصویر در حقیقت گویای محتوای مقاله شما خواهد و ابعاد عکس میتواند 300 * 400 و یا 400 * 600 باشد.

5- چکیده : این بخش در حقیقت خلاصه‌ای از مقاله‌ی شما را شامل میشود. این خلاصه نقش بسزایی در خواندن ادامه خبر شما توسط کاربر دارد.

6- متن اصلی : این بخش برای محتوای مقاله در نظر گرفته شده است. در این بخش میتوانید محتوای مقاله به همراه عکس و ویدیو مورد نظر خود را قرار دهید.

7- منبع : در این بخش میتواند نام سایت خود و یا نام سایت اصلی که مقاله را از آن گرفتید درج کنید. مانند خانه دات کام.

8- لینک منبع : به منظور تایید مقاله میتوانید لینک منبع را درج کنید ، مثلا https://khane.com

9- تگها : تگ‌ها در حقیقت به کاربر کمک میکنند که راحت‌تر در سایت شما به خواسته خود برسند. تگ‌ها در حقیقت لینک‌هایی هستند که به صورت کلمه و هدف گذاری شده ، درج شده‌اندو بعد از هر تگ باید کلید TAB را بزنید. مثلا شما مطلبی در مورد سئو دارید پس تگ‌ها میتوانند به صورت  آموزش سئو - طراحی سایت مطرح شوند.

10- توضیحات : این بخش در حقیقت مهمترین نقش اساسی در مقاله شما را ایفا میکنند. توضیحات همان Meta Description میباشد که در زمان جستجو ، موتور جستجوگر به آن مراجعه میکند و محتوای درج شده در این فیلد باید بین 140 تا 170 کاراکتر باشد.

11- کلمات کلیدی : کلمات کلیدی نقش مهمی در جستجوی مقاله شما ایفا میکنند. این کلمات هر چه دقیق‌تر انتخاب شوند مقاله شما در نتایج اولیه جستجو ظاهر خواهد شد.

12- زمان انتشار : در این بخش میتوانید تاریخ خاصی را برای انتشار مقاله انتخاب کنید و اگر تغییری در این بخش اعمال نکنید ، به صورت خودکار در تاریخ همان روز درج خواهد شد.

13- ارسال نظر : این بخش را حتما روی انتشار بعد از تایید مدیر تنظیم نمایید.

14- عنوان فرم نظر : در این بخش میتوانید عنوان فرم نظرسنجی را معین کنید. مانند نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید.

15- منتشر شود : در صورتی که میخواهید این مقاله را منتشر نکنید روی خیر تنظیم کنید و در نهایت برای انتشار مقاله خود ، روی دکمه ایجاد مطلب کلیک کنید.