چگونه در سایت خود محصول اضافه کنیم ؟

چگونه در سایت خود محصول اضافه کنیم ؟

بعد از ایجاد سایت در خانه دات کام ، حالا نوبت به این میرسد که محصولات خود را عرضه کنید

به عنوان مدیر سایت شما می‌توانید محصولاتی را برای معرفی و یا فروش در سایت خود قرار دهید. مراحل درج محصول همراه با تصویر در راهنمای زیر نگاشته شده است. پس از ورود به سایت با اکانت مدیریت سایت از منوی مشاهده شده در تصویر افزودن محصول را انتخاب می‌نماییم.

خانه دات کام - محصول جدید

 

پس از انتخاب گزینه افزودن محصول از شما نوع محصول پرسیده می‌شود که با توجه به حوزه فعالیت در زمینه ساختمان دسته‌بندی انتخاب می‌شود. دسته بندی‌ها متنوع بوده و تقریبا همه موارد مربوط به ساختمان را پوشش می‌دهد.

لیست دسته‌بندی محصولات خانه دات کام را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

 


دسته بندی محصولات خانه دات کام

 

برای افزودن جزئیات به محصول با منوی زیر مواجه خواهید شد که اطلاعاتی از قبیل عنوان محصول ، انتخاب دسته‌بندی و درج تصویر یا ویدئو را به عنوان ورودی از شما دریافت می‌کند. درج اطلاعاتی که علامت ضروری قرمز رنگ دارند الزامی است و حتما باید وارد شوند. لیست اطلاعات را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید :

 

مشخصات محصولات خانه دات کام

 

بخش بعدی اطلاعات خواسته شده ضروری نیستند اما برای بازدیدکنندگان سایت شما جالب‌تر خواهد بود اگر اطلاعات بیشتری از محصولات ، دریافت کنند. فرم کلی به صورت زیر است :

 

فروشگاه اینترنتی خانه دات کام

 

قیمت : می‌توانید قیمت محصول را با تخفیف یا بدون آن در این گزینه درج کنید.

حداقل میزان سفارش : به عنوان مدیر سایت شما می‌توانید برای مشتریان تان کف تعداد خرید تعیین کنید و امکان خرید کمتر از این تعداد امکان پذیر نباشد.

شرایط پرداخت : هر شرکتی با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهد می‌تواند شیوه‌های پرداخت متنوعی را در اختیار کاربرانش قرار بدهد. با انتخاب هر کدام از این گزینه‌ها این قابلیت هنگام ثبت سفارش برای مشتریان تان نمایش داده خواهند شد.

نحوه تحویل : ارسال کالاهای حجیم شیوه ارسال خاص خود را می‌طلبد. به همین دلیل انواع شیوه‌های ارسال برای فروشگاه سایت شما در نظر گرفته شده است.

برند : دسته‌بندی محصولات در سایت شما می‌تواند بر اساس برند باشد. با انتخاب برند هنگام درج محصول این دسته بندی‌ها منظم‌تر خواهند بود.

برچسب‌ها : با انتخاب کلمات کلیدی محصولات شما در گوگل منسجم تر نمایش داده خواهند شد.

زمان انتشار : شما می توانید مطالب را اکنون نوشته و در تاریخی که از جانب شما تعیین می شود در سایتتان منتشر کنید.

فعال شدن نقد و نظر : چنانچه می‌خواهید مشتریان بتوانند در مورد محصولات شما نظر بدهند می توانید این گزینه را فعال کنید.

ویژه شدن محصول : محصولاتی که این علامت را داشته باشند با نمایه مخصوص نشان داده می شوند.

نمایش محصول : محصول می تواند منتشر شود یا در لیست انتشار قرار بگیرد.این گزینه را با بله و خیر می توایند مشخص کنید.