آموزش چک کردن ایمیل

این بخش آموزش می دهد چگونه ایمیل های مشتریان را چک کنید

همانطور که در فرم ثبت نام اولیه در خانه دات کام مشاهده کرده اید ما به شما 3 پلان برای انتخاب معرفی می کنیم. هرکدام از این پلان ها امکاناتی به شما ارائه می دهند که از صفحه اصلی شاپفا می توانید آنها را مطالعه کنید.

اما هنگامی که شما اقدام به ارتقای سایت خود از پلان نقره ای به طلایی یا برلیان می کنید که توضیح آن در این پست داده شده است، ایمیلی از خانه دات کام دریافت می کنید که حاوی این است که به شما دو ایمیل با دامنه .ir به نام سایت خودتان اختصاص داده شده است که مثال از از این ایمیل را در تصویر زیر می بینید.

 

آموزش گام به گام چک کردن ایمیل در فروشگاه ساز شاپفا

 

 در کنار این ایمیل ها آدرسی به شما داده شده است که به وسیله آن می توانید ایمیلتان را چک کنید. این آدرس برای هردو ایمیل اختصاصی شما یکی است. برای چک کردن ایمیل ابتدا به آدرس گفته شده بروید و سپس با استفاده از نام کاربری و رمز عبور داده شده به ایمیلتان وارد شوید. پس از وارد آدرس داده شده به صفحه ای وارد می شوید که ظاهر آن به شکل زیر است:

 

آموزش گام به گام چک کردن ایمیل در فروشگاه ساز شاپفا

 

که در آن آدرس ایمیل داده شده از طرف خانه دات کام و رمز عبور را وارد می کنید و وارد می شوید. وقتی که لاگین کردید وارد صفحه ای می شوید که به شما 3 انتخاب می دهد که می توانید از هرکدام از سرویس دهنده ها استفاده کنید. برای مثال در این راهنما شما وسطی یعنی roundcube را انتخاب کنید:

 

آموزش گام به گام چک کردن ایمیل در فروشگاه ساز شاپفا

 

سرویس roundcube دقیقا مانند بقیه ی سرویس دهنده ای معمول ایمیل مثل یاهو و جیمیل عمل می کند. حتی می توان گفت کاربری ساده تری هم دارد. تصویری از منوی آن در زیر قرار داده شده است:

 

فروشگاه ساز

 

این آدرس ایمیل دقیقا مانند سرویس دهندگان ایمیل های دیگر به کار شما می آید. می توانید به وسیله آنها امور شخصی خود را هم انجام دهید و لزوما فقط برای سایتتان ساخته نشده است.

نظرات


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید