Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

همایش روابط عمومی ، علم تا عمل

خانه دات کام حامی نشست روابط عمومی علم تا عمل

همایش روابط عمومی ، علم تا عمل

نشست «روابط عمومی ، علم تا عمل» برگزار می‌شود

نخستین نشست «روابط عمومی؛ علم تا عمل» همزمان با هفدهمین سالروز درگذشت دکتر حمید نطقی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا دبیر نخستین نشست "روابط عمومی؛ علم تا عمل" در گفت‌وگو با روابط عمومی این نشست، به ضرورت‌های برگزاری نشست‌های علمی و عملی روابط عمومی در ایران اشاره کرد و گفت: کمک به برقراری و ارتباط مؤثر و تعاملی با تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازان در حوزه زیربناهای روابط عمومی، کمک به ایجاد نظام تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مشارکتی بین نهادهای علمی، پژوهشی و نهادهای مدنی روابط عمومی، کمک و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در جامعه برای ایجاد ارتباط تعاملی بین نهادهای علمی، مدنی و اجرایی روابط عمومی و معرفی و تجلیل از چهره‌های حقیقی و حقوقی به‌عنوان نماد وحدت در روابط عمومی در کشور یا منطقه یا جهان از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نشست است.

محمدرضا پارسیان ادامه داد: این نشست با حضور مدیران و کارشناسان، دانشجویان و اساتید، صاحب‌نظران و اندیشمندان و فعالان حوزه روابط عمومی برگزار خواهد شد.

او با اشاره به برنامه‌های این نشست گفت: دکتر حسین افخمی مدیر گروه روابط عمومی دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، میرزا بابا مطهری‌نژاد دبیر انجمن روابط عمومی ایران و از اساتید حوزه روابط عمومی کشور، دکتر علی میرسعید قاضی استاد دانشگاه و از شاگردان دکتر نطقی و دکتر شهرام گیل‌آبادی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران در این نشست سخنرانی خواهند کرد.

رییس انجمن علمی روابط عمومی دانشکده خبر اظهار کرد: علاوه بر تجلیل از مقام شامخ دکتر حمید نطقی به‌عنوان بنیانگذار روابط عمومی در ایران، اهداف و موضوع سلسله نشست‌های علمی و عملی روابط عمومی ایران نیز در نشست تبیین خواهد شد.

پارسیان بیان کرد: روابط عمومی در ایران با وجود گذشت حدود نیم قرن از پیدایش آن در ایران، در مسیر تکامل خود با مسایل عدیده‌ای مواجه است. متأسفانه بررسی تاریخ این دانش در کشور ما نشان می‌دهد که به وجود اندیشه و ایده‌های اصلاح‌طلبانه برای توسعه آن، هیچ‌گونه اقدام عملی بنیادی و گسترده برای توسعه موزون و شایسته روابط عمومی در ایران برداشته نشده است.

با توجه به این‌که فعالیت روابط عمومی‌ها در ایران بسیار با آن چیزی که در متون نظری یا عملکرد جهانی روابط عمومی وجود دارد، تفاوت‌های عمیقی دارد، سلسله نشست‌های علمی و عملی روابط عمومی ایران به همت انجمن علمی روابط عمومی دانشکده خبر و با مشارکت شهرداری تهران به‌صورت دوماهانه به بررسی خلأهای موجود در این حوزه می‌پردازد.

ارسال نظر