Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نمایشگاه سازه ها و نماهای ساختمانی تهران (STRUFEX)

نمایشگاه سازه ها و نماهای ساختمانی تهران (STRUFEX) از ۱۶ تا ۱۹ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود .

نمایشگاه سازه ها و نماهای ساختمانی تهران (STRUFEX)

نمایشگاه سازه ها و نماهای ساختمانی یکی از نمایشگاه های برتر صنعت ساختمان در ایران محسوب می شود.

نظر به تخصصی شدن هر چه بیشتر نمایشگاه ها و به دلیل وسعت موضوعی نمایشگاه های بزرگی مانند ساختمان و به این دلیل که نمایش نوآوری های جدید و خاص در قالب یک نمایشگاه عمومی نمی گنجد ، برگزاری نمایشگاه های تخصصی مورد توجه کارشناسان ،متخصصین و بازدیدکنندگان قراردارد.

صنعت سازه ها و نماهای ساختمانی در سالیان اخیر پیشرفت های حیرت انگیزی داشته است به گونه ای که از یک صنعت کارگاهی صرف خارج شده و روند بهبود کیفی تولیدات داخلی نیز شتاب بیشتری گرفته است .

به بیانی دیگر صنعت تولید سازه ها و نماهای ساختمانی آنقدر ارتقا و پیشرفت داشته است که زمینه لازم جهت برپایی نمایشگاه های تخصصی مستقل را به وجود آورده است.

به همین دلیل نمایشگاه سازه ها و نماهای ساختمانی تهران موقعیتی فوق العاده برای تمامی فعالان در حوزه ساختمان به شمار می آید.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید