Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پنجمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در مهاباد

پنجمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در شهرستان مهاباد و با حضور جمعی از کارشناسان این صنعت گشایش یافت.

پنجمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در مهاباد

مسئول برگزاری این نمایشگاه در آیین گشایش آن گفت: این نمایشگاه در مساحت 300 مترمربع و دارای 20 غرفه برپا شده و در قالب آن 13 شرکت تولیدی و صنعتی شهرستان مهاباد آخرین تولیدات خود را در زمینه صنعت ساختمان به نمایش گذاشته اند.
منصور قادرزاده افزود: انواع کاغذ دیواری، وسایل تزئینات داخلی، صنایع درب و پنجره های دوجداره، نرده های حفاظتی، صنایع گرمایشی و برودتی، انواع شیر آلات، درب های ضدسرقت، آسانسور، بتن، بلوک، آجر و مبلمان از جمله صنایعی هستند که محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه کرده اند.
وی گفت: امسال برای نخستین بار فناوری جدید یوبوت که در زمینه سبک سازی ساختمان می باشد، توسط چند شرکت در این نمایشگاه به علاقه مندان این صنعت معرفی شده است.
قادرزاده اضافه کرد: این نمایشگاه با هدف آشنایی مردم با آخرین و جدیدترین محصولات و صنایع وابسته به ساختمان در این شهرستان دایر شده است.
وی گفت: این نمایشگاه با همکاری شهرداری، اداره صنعت، معدن و تجارت، مجمع امور صنفی، دانشگاه میعاد و کانون تبلیغات دوراندیش مهاباد برپا شده است و تا 31 اردیبهشت ماه جاری برای بازدید علاقه مندان دایر است.
در آیین افتتاح این نمایشگاه که در سالن وحدت مجتمع فرهنگی و هنری شهرداری مهاباد دایر شده است، جمعی از مسئولان اجرایی این شهرستان نیز حضور داشتند.
شهرستان مهاباد با 215 هزار نفر در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید